Гугл Перекладач з французької на російську

Сьогодні іноземні мови вивчати дуже просто. Все що для цього потрібно — мобільний пристрій або комп’ютер та інтернет. А в деяких випадках можна обійтися і без підключення до глобальної мережі, використовуючи різні словники для перекладу. Сьогодні ми поговоримо про Гугл Перекладач, який допоможе зрозуміти будь-який текст з французької на російську мову. А також ви дізнаєтеся кращі його аналоги.

Мобільний додаток Google Translate

Програма-перекладач від всесвітньо популярного розробника Google доступна для завантаження в Play Market. А також його можна завантажити для мобільних пристроїв Apple.

перекладач Google
Перекладач Google в App Store

Мобільний додаток Гугл Перекладач працює зі 103 мовами в різних режимах. А переводити без підключення інтернету зможете найпопулярніших 59 мов. При першому завантаженні програми на смартфон в ньому немає мов для перекладу оффлайн.

Переклад без інтернету
Переклад в режимі офлайн

Але ви можете в настройках завантажити відповідні, вибравши зі списку.

Мобільний перекладач від Google володіє всілякими функціями перекладу.

Можливості програми: Пояснення:
Величезна мовна базаПростий текстовий переклад доступний для більш ніж 100 мов.
Переклад через камеруФункціями перекладу з французької на російську тільки камерою. Увімкніть її в додатку і наведіть на текст. На екрані відразу ж відобразиться результат. Сфотографуйте текст іноземною мовою, щоб перевести в перекладача Google. Для цього способу є 38 мов.
Швидкий переклад з буфера обмінуДосить скопіювати текст в будь-якому додатку або текстовому редакторі, щоб тут же дізнатися його значення російською мовою. Функцію можна активувати / деактивувати в настройках перекладача.
режим розмовиGoogle Translate дозволяє переводити в режимі розмови з 32 мов. Відмінний спосіб спілкуватися з іноземцями і добре розуміти один одного.
Рукописний текстДля пристроїв зі стилусом або пером є можливість вводити рукописний текст. Додаток добре розуміє практичні будь-який почерк і відразу ж його розпізнає. Ви отримуєте миттєвий переклад такого виду тексту.

Щоб користуватися додатком, ви повинні в своєму мобільному пристрої дати кілька дозволів. Наприклад, на використання камери, мікрофона. А також доступ до SMS-повідомленнями, щоб була можливість їх переводити з французької на російську мову. Дозволити програмі Google Перекладачеві потрібно також надати доступ на читання додаткових носіїв інформації, свого аккаунта Гугл.

Це може бути корисним: перекладач з китайської на російську по фото онлайн.

Інструкція по переводу Гугл Перекладачем з французької мови на російську

Якщо ви хочете користуватися Перекладачем Гугл без підключення до Інтернету, необхідно завантажити пакет тієї мови, який ви припускаєте використовувати. Запустіть мобільний додаток і виберіть кнопку меню.

Натисніть кнопку меню
Натисніть кнопку меню в перекладачі

Виберіть в меню пункт «Переклад оффлайн» і знайдіть мову.

Переклад оффлайн
Натисніть пункт «Переклад оффлайн»

Коли ви з ним визначитеся, натисніть стрілочку, щоб почалося завантаження вибраної мови в пам’ять мобільного пристрою.

натисніть стрілочку
Натисніть стрілочку, щоб почати завантаження пакета мови

При необхідності, завантажте кілька мов, щоб працювати з ними офлайн.

Подальший порядок дій:

 1. Щоб перевести французьку мову, відкрийте додаток і виберіть в головному меню мову. Для цього тапніте по одному з мов і в списку натисніть потрібний;
  Оберіть мову
  Виберіть мову, щоб встановити потрібний
 2. Почніть вводити текст або виберіть відповідну підказку, яка відображається при введенні;
  Введіть текст
  Введіть текст, щоб перевести
 3. Відзначайте зірочки в часто трапляються словах;
  натисніть зірочку
  Натисніть зірочку, щоб зберегти переклад
 4. Таким чином вони завжди будуть в розділі «Розмовник»;
  розмовник
  Розмовник в перекладача Google
 5. Натисніть на іконку з ручкою, щоб почати вводити рукописний текст;
  Виберіть іконку з ручкою
  Виберіть іконку з ручкою, щоб вводити рукописний текст
 6. Перекладач відмінно розуміє введення навіть нерівного почерку;
  рукописний текст
  Рукописний текст в перекладачі
 7. Натисніть на іконку з двома мікрофонами. З їх допомогою активується режим «Спілкування» в Гугл Перекладач;
  Іконка з двома мікрофонами
  Виберіть іконку з двома мікрофонами
 8. Використовуйте його, якщо вам потрібно зрозуміти, що говорить вам іноземець. Або для того, щоб щось сказати людям в чужій країні;
  режим спілкування
  Режим спілкування в Google Перекладач
 9. Виберіть іконку з одним мікрофоном, щоб вводити текст голосом російською або французькою мовою. Як тільки іконка мікрофона буде мерехтіти, значить пора говорити в мікрофон мобільного телефону.
  Виберіть мікрофон
  Виберіть мікрофон, щоб включити введення голосом

За численними відгуками з Play Market можна зробити висновок, що Google Translator відмінно справляється з перекладом з будь-якої мови на російську. В його налаштуваннях ви можете змінити темп голосового перекладу роботом. А також активувати камеру і налаштувати функції, пов’язані з інтернет трафіком.

Читайте також: перекладача онлайн з вимовою слів.

Онлайн-версія додатка Гугл Перекладач

Перекладачем Google онлайн користуються велика кількість людей у ​​всьому світі. Незважаючи на це компанія припиняє підтримку сервісу «Товариства». В якому кожна людина могла допомогти з перекладом того чи іншого слова. Всі, хто коли-небудь допомагав сервісу стати краще, можуть в особистому кабінеті видалити власні дані, що вводяться. Але на функціонуванні самого Google Translate це не відобразиться. Сервіс як і раніше буде доступний за адресою https://translate.google.ru/.

На веб-сайті можна вибрати один з 103 мов для перекладу або включити функцію перекладу документа.

Переклад документів
Переклад документів в перекладача Google

Для авторизованих користувачів доступний розділ з історією перекладів.

Розділ Google перекладача
Розділ Google перекладача з історією

А також переклади можна зберігати. Якщо необхідний рукописний ввід російською або французькою мовою, натисніть внизу першого блоку невелику стрілку і виберіть його.

натисніть стрілочку
Натисніть стрілочку для рукописного введення

U-Dictionary: Oxford Dictionary — виконає переклад з французької

Перекладач з французької та інших мов U-Dictionary (Андроїд) допоможе вам з перекладом текстів, окремих слів, а також покаже правильну вимову. Надасть транскрипцію будь-якого слова для всіх доступних йому мов. Додаток підтримує більше 50 мов.

U-Dictionary
Переклад в словнику U-Dictionary

І є одним з кращих додатків у своїй категорії. У ньому можна знайти офіційні словники Оксфорда, переведених на 12 мов. Це безцінний інструмент для учнів. В кожному перекладі є синоніми, антоніми, фрази, побудовані з обраного слова.

Розділ зі словниками
Розділ з оксфордськими словниками

Таким чином вирішується проблема розуміння значення іноземного слова і трансформації його на російську мову. Крім цих прикладів, в словнику також є різноманітні вікторини, ігри. Вони точно зможуть підвищити ваш рівень мови. А міцні знання доведе до досконалості. Словник має цінність в тому, що був складений фахівцями в галузі мовознавства.

iTranslate — допоможе перетворити будь-який текст на російську мову

Перекладач мов iTranslate доступний для завантаження на Android і iPhone. У додатку можна вибирати тип введення слів голосом або текстом. Переклад можливий для більш ніж 60 мов (+ французький). Головна його особливість — це простота. Після установки ви побачите стандартний екран перекладач і поля для перекладу. На панелі інструментів кнопкою з сердечком можна додавати слова в обране. Іконка в поле перекладу переводить фрази і слова в розділ «Вибране». Зміна мови проводиться також стандартним способом — тапніте за мовою. В цілому принцип роботи таке ж, як і у випадку з Гугл Перекладачем.

перекладач iTranslate
Перекладач iTranslate в App Store

Додаток iTranslate добре розпізнає людські голоси. І переводить диктувати текст швидко. Щоб перевести по голосу, натисніть іконку з мікрофоном на головному вікні.

Рекомендуємо до прочитання: Перекладачі без інтернету — ТОП-7.

Dear Translate — зручний додаток для смартфона

Додаток для мобільних пристроїв з Android Dear Translate здатне переводити на 107 мов. Також перекладач може похвалитися своєю новою функцією переклад за допомогою наведення камери на текст. Який також називається AR переклад. Перекладає також за допомогою OCR технології. Або за допомогою сфотографованого тексту. Якість перекладу може залежати від здатності камери мобільного пристрою розпізнавати деталі.

Перекладач Dear Translate відмінно розпізнає голос будь-якої інтонації, тони і типу. У перекладі з французької на російську може позмагатися навіть з Гугл Перекладачем. А також з деякими іншими якісними додатками в цьому категорії. Тим більше, що всі його функції доступні безкоштовно. І немає додаткових дратівливих факторів, на зразок реклами, яка шантажує нас і підштовхує на покупку повної версії або PRO аккаунта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector