Дзвінки в Польщу. Як зателефонувати? Тарифи і послуги!

фото Польща
Нещодавно ми розбирали декілька тарифних планів і послуг різних операторів для здійснення дзвінків в Росію. А в даному матеріал проведемо подібний аналіз тарифних планів існуючих на даний момент, які максимально дешеві для дзвінків в Польщу. Критерієм відбору послуг буде дзвінок один — два дзвінки в місяць в середньому тривалістю 10 хвилин. Так як це той час за допомогою якого можна поцікавитися життям родичів, привітати з днем ​​народження або вирішити будь-якого питання. Якщо Вас цікавлять дзвінки для бізнесу, то пишіть про це в коментарях і в наступних матеріалах буде надано більш жорсткі критерії відбору тарифних планів. І почати, мабуть варто з тарифного плану в який входить дзвінки за кордон за замовчуванням — Red s від Vodafone.

1 … Red S Vodafone.

По суті, застосувати в цих цілях можна будь-який тариф від Водафон S, M, L, тому як в будь-який з них входить, дзвінки за кордон від 25 до 75 хвилин. Але і абонентська плата при цьому також варіюється від 50 до 150 грн на місяць відповідно. Внаслідок цього якщо ви не є клієнтом компанії Водафон, то зателефонувати до Польщі і поговорити 25 хвилин в місяць буде коштувати Вам від 50 грн. Плати за з’єднання — немає і додаткової плати не стягується.
Детальніше — http://specialcom.net/mobile-telecomm/vodafone-zvonki-za-granicu/

2 … Послуга «Міжнародний лайф».

За допомогою даної послуги від Life ви можете зателефонувати до Польщі

  • по 29 копійок за хвилину на стаціонарний телефон
  • по 59 копійок за хвилину на мобільні номери Польщі.
  • При цьому абонентська плата буде складати — 10 грн
  • Плата за з’єднання — 2 грн
  • А починаючи з шостої хвилини вартість, збільшитися до 69 копійок за хв.

Підсумок. 10 хвилин до Польщі на стаціонарний телефон буде коштувати — 0,29 * 5 + 0,69 * 5 + 2 = 7 грн І при цьому не забуваємо абонентську плату в місяць — 10 грн.
Детальніше про послугу — http://specialcom.net/mobile-telecomm/usluga-mezhdunarodnyj-lajf-chto-luchshe-dlya-zvonkov-za-granicu/

3 … Послуга від Київстар — Міжнародні дзвінки.

Дзвінок в Польщу з використанням даної послуги обійдеться вам в 80 копійок за хвилину для підключення потрібно буде відправити запит * 222 * 48 #. Bследствіі чого з Вашого рахунку буде знято суму в 5 грн за підключення країни і з’єднання за дзвінок коштує 2 грн.
Підсумок. Поговорити з абонентом в Польщі протягом 10 хвилин Вам обійдеться — 5 грн (разове підключення), яке можна не брати до уваги. 2 грн з’єднання +80 копійок * 10 хвилин = 10 грн.
Детальніше — http://specialcom.net/mobile-telecomm/usluga-lyubimaya-strana-kievstar-analiz-i-podklyuchenie/

4 … Послуга 0 за кордон від МТС.

Ця послуга на відміну від інших не має абонентської плати на місяць та платите ви тільки 3 грн за перший дзвінок за межі нашої держави. Плата за з’єднання становить — 1 грн.
В підсумку. За 10 хвилин розмови з Польщею ви заплатите 3 грн + 1 грн з’єднання = 4 грн.
Детальніше — http://specialcom.net/mobile-telecomm/0-za-granicu-mts/

Який найдешевший спосіб зателефонувати до Польщі?

Як це не парадоксально звучить, але якщо Вам потрібно зателефонувати один раз і ви при цьому не маєте пакета Водафон в наявності, за який платите абонентську плату кожен місяць, то найкращим способом буде скористатися будь-який з цих послуг в залежності від Вашого тарифного плану. У тому випадку якщо Вам потрібно дзвонити в Польщі дешевше і кожен місяць, то краще придбати пакет МТС і підключити послугу 0 за кордон. Поки дані пакети ще продаються.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector