Duo що це за програма на Андроїд

На сьогоднішньому цифровому ринку представлено безліч програм для здійснення відеодзвінків. Skype і Viber, FaceTime, WhatsApp і інші аналогічні програми мають гідним функціоналом, і їх можливостями користуються мільйони людей по всьому світу. Проте ще в 2016 компанія «Google» випустила простий і зручний додаток, покликане стати гідним конкурентом перерахованим альтернативам. Програма отримала назву «Google Duo», і нижче я розберу, що це за програма, і як нею користуватися.

знайомимося з

Знайомимося з «Гугл Дуо»

Що таке Duo?

«Google Duo» (або «Duo») — це безкоштовне мобільний додаток для здійснення відеодзвінків від компанії «Google». Розробник позиціонує своє дітище як «simple video calling» (прості відеодзвінки), підкреслюючи, що цей додаток здатне здійснювати відео дзвінки якісно, ​​легко, і зручно.

Назва «duo» (по-латині — «два») вибрано творцями не випадково. Відомо, що в цьому додатку ви можете одночасно спілкуватися лише з одним абонентом, при цьому ваше спілкування повністю конфіденційно і шифрується програмою.

«Google Duo» здійснює дзвінки в HD-роздільною здатністю 720p, автоматично підтримуючи високу якість відеозв’язку з допомогою вбудованих в його функціонал інструментів. Додаток добре оптимізовано для роботи зі слабкою зв’язком, здатне автоматично перемикатися між Wi-FI та мобільного інтернету, і при падінні швидкості автоматично знижує якість зображення, зберігаючи при цьому високий рівень аудіосигналу.

Яскравою фішкою «Duo» є наявність режиму «Knock Knock» (стук-стук), що дозволяє одержувачеві дзвінка бачити, хто йому дзвонить. При надходженні дзвінка за допомогою «Дуо» на екрані телефону ви бачите зображення з камери дзвонить вам телефону, при цьому сам той, хто телефонує вас не бачить. Це породжує безліч кумедних ситуацій, так як ви можете наочно спостерігати, в якому стані перебуває той, хто телефонує вам людина. Думаю, ви зрозуміли що це за додаток Duo.

Незважаючи на те, що спочатку «Дуо» планувався як інструмент для здійснення відеодзвінків, в квітні 2017 року продукт навчився робити аудіозвонкі, а в березні 2018 до його функціоналу додалася можливість відправки голосових відео і аудіо повідомлень.

серед переваг

Серед переваг «Дуо» — висока якість зв’язку, кроссплатформенность і зручність роботи

Як встановити Google Duo

На даний момент «Дуо» є для мобільних платформ Android і iOS. Вам буде достатньо завантажити версію програми, встановити її на свій гаджет, пройти авторизацію через прив’язку свого мобільного номера і підтвердження через СМС.

При проходженні процедури реєстрації буде необхідно дозволити програмі доступ до фото та відео на телефоні, а також доступ до смс, які необхідні додатком для завершення зазначеної процедури.

Пройдіть реєстрацію з підтвердженням через смс

Пройдіть реєстрацію з підтвердженням через смс

Як користуватися DUO

Після того, як ми розібрали, що за програма «Duo» і для чого вона призначена, давайте розглянемо, як користуватися її можливостями. При запуску програми «Duo» ви автоматично потрапляєте на основний екран програми, розділений на дві основні частини. Зверху транслюється зображення з камери вашого співрозмовника, а знизу ви будете бачити ваше зображення.

Відеодзвінок в Дуо виглядає приблизно так

Відеодзвінок в Дуо виглядає приблизно так

Для здійснення дзвінків необхідно, щоб друзі з вашої телефонної книги також мали встановлене на їх телефонах «Google Duo». Вам буде достатньо запустити додаток, натиснути на кнопку здійснення дзвінків, після чого вибрати одержувача вашого дзвінка. Потім ви отримаєте повідомлення «Посміхніться, режим стук-стук активний» (Smile! Knock Knock is on), після чого вам залишиться дочекатися відповіді одержувача дзвінка.

Налаштування «Дуо» дозволяють перемикатися між передньою і задньою камерою гаджета, вибрати джерело звуку, відключити звук, а також, при бажанні, відключити згаданий вище режим «Knock Knock»,

Після завершення дзвінка ви знову повернетеся на базовий екран програми.

висновок

В даному матеріалі мною було розібрано, що за програма «Duo» для Андроїд, і який її функціонал. Незважаючи на те, що після свого виходу «Дуо» стало одним з найбільш завантажуваних додатків на «Плей Маркет», поступово його популярність спала, і нині воно на рівних конкурує з іншими аналогічними програмами. Якщо ж ви не стикалися з «Дуо» раніше, то, можливо, настав час поглянути на цю програму пильніше?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector