Додаток, який похвалить твій ранковий стояк — Morning Glory Tracker

Додаток, який похвалить твій ранковий стояк - Morning Glory Tracker

Morning Glory або «Ранкова слава» — перше в світі (от уже не дивно) додаток, який допомагає чоловікам відстежувати ранкову ерекцію і отримувати за кожне ефектне пробудження нагороди у вигляді мотивуючих гифок, а також цікавих фактів про те, що відбувається нижче пояса.

Нескінченно безглузда затія вести «щоденник баклажанчіка» насправді підкріплена турботою про чоловічу здоров’я. Дослідження показують, що якщо вам будуть рідко вдаватися серії з трьох і більше очок в Morning Glory — варто задуматися про кровообіг, гормональному фоні, звернути увагу на рівень цукру в крові і серцево-судинні захворювання.

Morning Glory Tracker

Якщо в якийсь момент ідея завантажити додаток Morning Glory Tracker здасться вам розумною, щодо розробника переживати не варто. Roman — це не якийсь чувак, який задумав зібрати біг дату про пісюн, а серйозний американський медичний стартап, що займається проблемами чоловічого здоров’я. Загалом, поєднують корисне з приємним — і мужиків ДІФКУ похвалять, і важливі дані для подальших досліджень зберуть.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector