Діагностика вашого автомобіля Перевірте світло двигуна за допомогою телефону Android

Незалежно від того, чи є ви професійним механіком, любителем або тим, хто хоче знати, чому загорився світло двигуна, ваш пристрій Android і адаптер OBD-II можуть дати уявлення про те, що відбувається з вашим автомобілем

Проблема полягає в тому, що в магазині Play є багато безкоштовних програм для сканування OBD, але деякі з них дійсно хороші.

Підключення адаптера OBD-II до автомобіля

OBD-II є стандартизованим протоколом на всіх транспортних засобах, що виробляються з 1996 року. Він використовується для передачі інформації з комп’ютера вашого автомобіля до коду чи інших засобів діагностики.

Такі адаптери можна придбати приблизно за 10 доларів з Amazon, але я вибрав ELM327 від eBay, оскільки він коштував всього 3,58 долара.

Після отримання адаптера, все, що вам потрібно зробити, це підключити його до діагностичного порту вашого автомобіля, хоча іноді знайти це з’єднання важко.

Розташування цих портів змінюється, але, як правило, де-небудь у scummy — шахта знаходиться за консоллю поруч з педаллю газу.

Об’єднання адаптера з телефоном

Після підключення адаптера до порту OBD-II в автомобілі настав час з’єднати пристрій з телефоном.

На цьому етапі ваш пристрій OBD-II повинен з’явитися у списку прилеглих пристроїв Bluetooth.

(1) У більшості випадків це буде єдиним знайденим новим пристроєм.

Після підключення адаптера OBD-II може знадобитися відкрити будь-яке додаток і пройти процес з’єднання для цього конкретного додатка.

Після завершення процесу створення пари, ви зможете використовувати адаптер OBD-II, просто підключивши його до автомобіля, повернувши ключ в положення «Увімк.», А потім відкривши діагностичне додаток на телефоні.

1. Поршень

Першим варіантом для вас є додаток під назвою Piston, яке виглядає добре, добре працює і не коштує вам завантажити або використовувати.

  • Установіть поршень безкоштовно з магазину Google Play

Після установки поршня відкрийте програму та підключіть адаптер до автомобіля, торкнувшись піктограми автомобіля у верхній частині екрана.

(1) Це не зашкодить вам додати більше, ніж вам потрібно, поки ви не знаєте, що буде робити програма.

Якщо ви просто хочете побачити, чому загориться світло двигуна, натисніть на значок гамбургера в кутку, а потім виберіть «Несправності», щоб відобразити помилки, збережені на комп’ютері вашого автомобіля.

Якщо вам потрібні більш точні дані, натисніть кнопку меню з трьома крапками у верхній частині екрана, а потім перейдіть до пункту «Налаштування». «Звідси перейдіть до розділу Розширені та встановіть прапорець біля

(1) Мій курс жахливий.

Одним з недоліків Piston є те, що він може бути трохи розпливчастим при описі деяких кодів помилок.

2. DashCommand

Другу заявку, яку ми маємо для вас, можна безкоштовно завантажити і працюватиме 30 хвилин, після чого ми попросимо вас придбати повну версію за $ 9.99.

  • Інсталюйте DashCommand безкоштовно з магазину Google Play

Після відкриття програми потрібно прийняти умови надання послуг, а потім виконати кілька кроків, щоб отримати найбільш точну інформацію.

(1) Я не був упевнений, що означає «тип».

Після підключення, ви зможете відображати дані в реальному часі в різних графіках майже без затримки, торкаючись «Dashboards» і вибираючи один з варіантів внизу.

Якщо ви вважаєте, що докладна інформація, надана цією програмою, є корисною, і ви не зацікавлені в відсутності діагностичних кодів у безкоштовній версії, все, що вам потрібно, це скинути пробний період.

(1) Вкладка витрат палива болить, щоб подивитися на мою особисту ситуацію.

Якщо ви зацікавлені в управлінні автомобілем, ці програми заощадять значну кількість часу завдяки діагностичному процесу.

Який OBD-II адаптер ви використовували і які програми ви обрали?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector