День онлайн Київстар — інтернет пакети. Скільки мегабайт, варто. порівняння

інтернет пакет день онлайн
В умовах того, що кожна людина незалежно від того хоче він цього чи ні, але він зобов’язаний користуватися інтернетом зі смартфона. Вже ми не раз згадували нещасливу фразу «Я скину тобі в Viber». Але ніхто не замислюється, що я не хочу користуватися вайбером і ось стаття тому доказ, крім цього вайбер ніколи не замінить мобільний зв’язок, тому як інтернет навіть в умовах жорсткої конкуренції буде, коштувати дорожче, ніж дзвінок в межах одного мобільного оператора, навіть з урахуванням абонентської плати.

Але при цьому, інтернет в телефоні потрібен, нехай не завжди, але він іноді просто необхідний ось тільки ціна тимчасового інтернету поки що не задовольняє нинішніх умов.

Що таке інтернет пакет, в загальному?

Суть будь-якого інтернет пакету полягає в тому, що ви в міру потреби можете замовити певну кількість мегабайт у оператора мобільного зв’язку і витратити його по потребі. В даному матеріалі поговоримо про інтернет пакетах Київстар — зокрема порівняємо інтернет пакети які надають можливість замовити певну кількість мегабайт з пакетом «День онлайн»

Суть пакету день онлайн

Плата за пакет (замовляти можна кілька разів на добу)

15 грн

Кількість видаваних мегабайт за абонплату

1000 мегабайт

Термін дії мегабайт

Одна доба (далі всі не використані мегабайт згоряють)

Замовити

* 263 * 1 #

Перевірити залишок мегабайт в поточному пакеті

* 263 #

Тарифні плани, які не можуть підключити дану послугу

Київстар дзвінки і Київстар розмови

Порівняння з іншими інтернет пакетами

Ось тут представлені інтернет пакети, у яких не обмежена час використання, іншими словами ви замовляєте пакет і користуєтеся їм до тих пір поки не закінчаться мегабайти.
Для прикладу візьмемо пакет 500 мегабайт за 35 грн.

  1. За велику суму в 35 грн ми отримуємо менше мегабайт, але ці мегабайти не згорять коли на годиннику буде показувати 00:00. З цієї причини можна зробити висновок якщо вам потрібно у відрядженні перевіряти пошту, то краще замовити пакет 500 або взагалі 250 за 20 грн — цього на перевірку пошти буде більш ніж достатньо.
  2. У пакеті на день ви отримуєте більше мегабайт (1000) і з ними можна і не тільки пошту перевіряти, а й парочку роликів подивитися. Тому якщо Вам нудно на вокзалі в очікуванні поїзда, а завтра вам мобільний інтернет не потрібен, то ваш вибір — день онлайн.

замість висновку

Все залежить від мети, яку ви перед собою ставите і сказати який з пакетів вигідніше — не можна, а взагалі якщо вам потрібен інтернет на постійній основі, то потрібно підключати тарифи з уже увімкненим інтернетом в вашу абонплату.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector