Акція 5707 лайфселл Грай та вигравай відключити!

5707 номер фото
Акція «Грай та вигравай» так тепер називається черговий лохотрон від компанії лайфселл. Варто сказати, що такого роду акції чи лотереї проводить не тільки лайфселл, але київстар з акцією смс на мільйон, мтс з акцією 2016. Так що демонізувати оператора лайфселл за це не будемо, тому що для цього є матеріал — відгуки про лайфселл, де ви також можете висловити свою думку про роботу оператора.  

Суть акції — лохотрону від лайфселл — 5707 і 5767

Суть як і подібного роду аукціонах однакова, вам приходять смс повідомлення з номера 5767 або 5707 в яких вказані питання з варіантами відповідей. Для участі необхідно відповісти 1 або 2 — вибравши правильний варіант.

Чому акція Грай та вигравай — розлучення?

Оператор проводить такі акції щоб витягнути якомога більше грошей з рахунків абонентів, а так як абоненти не витрачають свої средсво при розмовах всередині мережі, то і оператор не може ними в повній мірі скористатися.

Так чому ж це розлучення?

А тому що за правильну відповідь вам нараховується — 100 балів, а за неправильну — 10 балів. А гроші знімаються кожен день. У той час як розіграш головного призу буде тільки через рік, або кожен квартал можна виграти смартфон. А так як проконтролювати максимальну кількість балів чи ні — ви не можете, то відповідно і порахувати навіть веротяность виграшу — неможливо.

Як відключити повідомлення з номерів 5707?

Для того щоб закінчити участь в акції необхідно відправити смс повідомлення з будь-яким з слів:

EXIT, Exit, exit, ВИХІД, Вихід, вихід, ВИХІД, Вихід, вихід, STOP, Stop, stop, СТОП, Стоп, стоп  

на номер 5707.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector