Cкачать DllKit безкоштовно російською

Функціонал сучасних ОС Windows неможливо уявити без спеціальних динамічних бібліотек — файлів з розширенням .dll. За допомогою яких в OS виконується робота з пам’яттю і дисковим простором, підвищується стабільність і продуктивність ПК. Пошкодження або видалення такої бібліотеки може викликати різного роду помилки і дисфункції в роботі системи, аж до появи «синього екрану смерті». Рішенням виникаючих проблем стануть спеціальні програми, які виконують перевірку та подальше дозагрузку в систему необхідних їй компонентів. В даному матеріалі я розповім про один з таких інструментів — DllKit Pro, опишу його функціонал. А також поясню, як завантажити софт безкоштовно російською мовою.

DllKit Pro — оптимізація роботи системи і робота з dll-бібліотеками

Серед розмаїття програмних інструментів для перевірки і завантаження dll-бібліотек особливе місце належить програмі «DllKit Pro», про її завантаженні поговоримо далі. Софт дозволяє не тільки знаходити і встановлювати в систему відсутні dll-файли, але і покращувати загальну продуктивність призначеного для користувача ПК. Програма перевіряє базисні настройки системи, аналізує системний реєстр, прибирає накопичився в системі сміття і навіть ліквідує знайдені в процесі перевірки вірусу.

Основу функціоналу DllKit становить робота з dll-бібліотеками. Продукт ідентифікує наявні в системі файли, і якщо будь-які з важливих бібліотек відсутні — повідомляє про це користувачеві з пропозицією завантажити на ПК відсутні компоненти.

DllKit підтримує російськомовний інтерфейс і має умовно-безкоштовний характер. Останнє означає, що ви можете безкоштовно встановити програму в системі російською мовою, зробити з її допомогою необхідну перевірку вашої ОС і отримати результати перевірки вашого ПК. Виправлення ж знайдених дисфункцій можливо при покупці ліцензії (її вартість становить близько 30 $) і подальшого введення ліцензійного ключа, що дозволяє отримати доступ до повного функціоналу продукту.

dllkit.com

Купівля платного функціоналу на dllkit.com

Читайте також: Точка входу в процедуру CreateDXGiFactory2 не знайдено в бібліотеці DLL.

Де скачати програму безкоштовно російською мовою

Завантажити DllKit Pro ви можете на сайті продукту за адресою dllkit.com (або ще завантаження доступна на одному з альтернативних сайтів, наприклад freedownloadmanager.org). Перейдіть на даний сайт, і натисніть на червону кнопку «Визначити» зліва. Ви отримаєте можливість завантажити умовно-безкоштовну версію продукту, і встановити її на ПК.

Завантаження програми на комп'ютер

Натисніть на «Визначити» для завантаження програми на комп’ютер

Установка проходить стандартним чином. У деяких випадках антивірус, встановлений на ПК, може визначити DllKit як небажану програму, але боятися цього не слід.

Як користуватися DllKit Pro

Після того, як ми розглянули, як завантажити софт у вільному доступі, розберемося, як користуватися можливостями програми:

 1. Для її запуску клікніть на іконку «DllKit Pro» на робочому столі, після чого перед вами відкриється робоче вікно програми з коротким описом апаратної і програмної начинки вашого ПК.

  Стартовий екран програми

  Стартовий екран програми містить дані про продуктивність вашого ПК

 2. Кнопка «Параметри» вгорі дозволяє зробити найпростішу настройку продукту — запускати чи програму разом зі стартом ОС Віндовс, чи проводити перевірку системи при запуску програми, визначити мову інтерфейсу.

  параметри

  вікно параметрів

 3. Щоб запустити сканування вашого ПК на проблемні dll-файли, помилки в реєстрі, некоректні налаштування ПК і інше натисніть на зелену кнопку «Почати сканування». Програма запуститься і почнеться сканування вашої ОС.
 4. Будуть проведено сканування системи на пошук недавніх несправностей, на помилки в системному реєстрі, на неправильні настройки в системі, відсутні dll-файли, на наявність системного сміття і необхідність його очищення. Знайдені проблемні елементи будуть відзначені галочками, які передбачають необхідність усунення знайдених помилок з боку програми.

  помилки

  Знайдені в системі помилки будуть відзначатися галочками

 5. Якщо ви захочете усунути всі знайдені проблемні елементи, буде досить натиснути на кнопку «Усунути несправність». Програма усуне всі знайдені несправності, після чого буде необхідно перезавантажити вашу систему.

Якщо ж ви хочете виправити роботу будь-якого конкретного елемента (наприклад, відсутніх dll-файлів, сміття або системного реєстру), буде достатньо залишити галочку поруч з проблемними пунктами даних елементів, і зняти галочки з усіх інших. Потім буде потрібно натиснути на вже згадану мною кнопку «Усунути несправність», після чого знайдені помилки будуть виправлені.

Це може бути корисним: Як поміняти розширення файлу в Windows 7.

Недоліки програми DllKit Pro

При розборі можливостей DllKit Pro варто також згадати критику його функціоналу з боку користувачів. Зокрема, останні відзначають наступні:

 • Антивірусні програми відзначають небажаність DllKit Pro на призначеному для користувача ПК. При установці продукту в більшості випадків ви отримаєте відповідне попередження про потенційно шкідливі характері програми;
 • Знайдені програмою проблеми можуть мати фейковий характер, інспіруючи користувача на покупку платного функціоналу продукту. Фахівці рекомендують ігнорувати дані попередження, і не довіряти буквально тисячам знайдених програмою «вразливостей»;
 • Робота продукту в фоновому режимі дозволяє проникати на ПК користувача різному adware (рекламному софту, який пропонує користувачеві придбати будь-які товари або послуги). Творці DllKit отримують гроші з кожного переходу користувача за такою рекламному посиланню.

  Adware

  У деяких випадках на ПК може проникати рекламне adware

висновок

Програма DllKit, яку можна безкоштовно завантажити для вашого ПК російською мовою — це простий і зручний інструмент. Він дозволяє не тільки виправити різні проблеми в роботі dll-бібліотек, а й поліпшити стабільність і швидкість роботи вашої операційної системи. Ви можете виконати перевірку вашої ОС, завантажити відсутні бібліотеки, позбутися від інших помилок на вашому ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector