Чи потрібні гарнітури для стаціонарних телефонів —


Стаціонарними телефонами прийнято називати все провідні апарати, що розміщуються на конкретному місці і комплектувати трубкою, приєднаної до пристрою за допомогою шнура. Вони можуть підключатися:

  • до внутрішньої мережі телефонної станції;
  • до внутрішньої або зовнішньої iP АТС по LAN;
  • до телефонної мережі міста, призначеної для загального користування;
  • до тієї ж ТМЗК за допомогою інтернет-каналу.

Також можливе використання стаціонарних телефонних апаратів паралельно з GSM шлюзами.

Ця категорія представлена ​​телефонами аналогового типу, IP пристроями, моделями, робота яких здійснюється за протоколом SIP, MGCP. Класифікувати апарати можна за наступним принципом:

  • аналогові моделі, які підключаються до міської мережі або з’єднуються з внутрішніми лініями телефонної станції офісу;
  • системні телефони аналогового типу, що функціонують виключно як складовий елемент АТС;
  • цифрові пристрої, робота яких можлива лише в складі АТС;
  • IP моі, які підключаються до аналогічного порту або інтернет-каналах;
  • GSM апарати, візуально не відрізняються від стандартних телефонів, але комплектувати SIM картою, що забезпечує передачу голосу по каналах мобільного зв’язку.

Майже всі моделі стаціонарних телефонів можуть взаємодіяти як з провідними, так і з бездротовими гарнітурами. Їх використання — це відмінне рішення для різних офісів, колл-центрів, служб підтримки та інших організацій, працівники яких майже весь день приділяють розмовам з клієнтами.

Що враховувати при виборі гарнітури для телефону, встановленого стаціонарно

Придбаний аксесуар повинен бути ергономічним, тобто максимально зручним в носінні і експлуатації. Важливий момент — якість гарнітури, моделі, випущені надійними компаніями, здатні прослужити кілька років.

Кількість навушників може бути різним: один або два. Перший варіант найчастіше експлуатуються в офісах. Гарнітури, комплектувати двома навушниками, більше підходять для застосування в домашніх умовах. Амбушюри виготовляються зі шкірозамінника або поролону. Також на ринку можна знайти шкіряні моделі.

Купуючи аксесуар, варто віддавати перевагу навушників, які мають невелику вагу, особливо, якщо оператору доведеться працювати в них цілий день. Також зручність експлуатації залежить від довжини кабелю, зазвичай вона становить 120см. Корпус виробів найчастіше виготовляється з пластика або металу. Від міцності і зносостійкості обраного матеріалу залежить термін служби гарнітури, цього моменту варто приділити особливу увагу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector