5 секретних можливостей «ВКонтакте»

«ВКонтакте»

Десятки мільйонів людей щодня заходять в VK і читають новини або переписуються з друзями, не знаючи, що в соцмережі є кілька прихованих можливостей.

Пошук по телефону

Якщо ви знаєте телефонний номер людини, ви можете додати його в телефонну книгу, а потім зайти в додаток «ВКонтакте» і знайти його сторінку в соцмережі (якщо він зареєстрований з цим номером). Відкрийте програму, перейдіть в розділ «Друзі», натисніть на плюс і виберіть імпорт контактів з телефонної книги. Ви побачите список сторінок, які прив’язані до збережених у вас номерам, і серед них може виявитися потрібний вам людина.

«ВКонтакте»

Знайти людину по телефону можна тільки в тому випадку, якщо він не зайшов у налаштування приватності і не заборонив шукати його таким способом. Тому якщо ви не хочете, щоб вас знаходили так, ви можете вказати це в налаштуваннях.

Хто заходив на вашу сторінку

«ВКонтакте»

Якщо у вас більше ста передплатників, вам доступна статистика сторінки, в тому числі інформація про те, жителі яких міст заходили до вас. В VK немає можливості подивитися, хто саме вас відвідував, але якщо цікавить вас, проживає в місті, де у вас мало знайомих, ви все ж зможете дізнатися, що він теж вами цікавиться — досить побачити це місто на графіку і подивитися, в яких числах були відзначені відвідувачі звідти.

Повідомлення самому собі

Діалог з самим собою можна використовувати для створення нагадувань, заміток, закладок і навіть в якості хмарного сховища. Щоб написати собі, потрібно написати своє ім’я і прізвище в пошуковому рядку діалогів.

порожні повідомлення

Порожні повідомлення — даремна штука, але і вона може стати в нагоді, якщо ви захочете нагадати комусь про своє існування або від вас чекають відповіді, а вам нічого сказати. Для відправки такого повідомлення потрібно використовувати комбінацію символів
— одержувач побачить ваше ім’я в списку діалогів, проте ні тексту, ні чого-небудь іншого йому відправлений не буде, тільки порожнеча.

закреслено повідомлення

Закреслено повідомлення- ще один цікавий прикол, яким можна дивувати співрозмовників. Правда, набирати їх клопітно, доводиться використовувати набір символів ̶ перед кожною буквою. Звичайно, Ctrl + C / Ctrl + V ніхто не відміняв, однак закреслення довгого повідомлення все одно відбере невиправдано багато часу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector