5 причин перейти на Тінькофф Мобайл

5 причин перейти на Тінькофф Мобайл

«Тінькофф Мобайл» тільки запустився, у нього немає своїх вишок і сім-карту поки можна замовити тільки в Москві і Санкт-Петербурзі. І все ж ми знайшли 5 причин, заради яких вам варто змінити оператора.

1) Конструктор тарифів

5 причин перейти на Тінькофф Мобайл

У «Тінькофф Мобайл» немає лінійки тарифів, а сімка підходить для будь-якого пристрою — будь то ваш смартфон або пристрій розумного будинку. Ви самі вибираєте, скільки інтернету, хвилин і смс вам потрібно — від нуля до безліміту. Якщо хочете тільки дзвонити, беріть пакет хвилин. А якщо сім-карта потрібна для планшета, беріть тільки пакет інтернету. До речі, безлімітний інтернет у «Тінькофф Мобайл» по-справжньому безлімітний — тут немає порогу, після якого швидкість урізається. Коштує він 999₽.

5 причин перейти на Тінькофф Мобайл

Ще можна взяти безлімітний доступ до улюблених сервісів. Всі вони згруповані — є соціальні мережі, музика, відео і месенджери. Соцмережі, месенджери і музика стоять по 59₽, відео дорожче — 159₽. Якщо взяти 16 ГБ, то всі ці пакети будуть коштувати по 1₽ — вийде практично безліміт, але не за 999₽, а за 363₽.

2) Віртуальний номер

5 причин перейти на Тінькофф Мобайл

Буває, що не хочеться «світити» основний номер, а користуватися двома сім-картами незручно. Наприклад, якщо зрідка потрібно щось продати в інтернеті або залишити контакти в якомусь відділі продажів. У «Тінькофф Мобайлі» можна оформити віртуальний номер — це повноцінний другий номер на тій же сім-карті. На відміну від конкурентів у «Тінькофф Мобайл» з нього можна дзвонити і відправляти SMS. Включити або вимкнути віртуальний номер можна в додатку.

3) Віртуальна карта з Кешбек і відсотком на залишок

5 причин перейти на Тінькофф Мобайл

Всі абоненти «Тінькофф Мобайл» автоматично отримують віртуальну карту «Тінькофф Банку» з безкоштовним обслуговуванням. Якщо тримати на рахунку більше 1000 рублів, банк щомісячно нараховуватиме 6% річних. Карту можна підключити до Apple, Samsung або Android Pay і розплачуватися їй в магазині. За будь-які покупки повернеться 1% Кешбек, а за пропозиціями партнерів — до 30%.

4) Безпечний і дешевий міжнародний роумінг і ніякого внутрішнього

5 причин перейти на Тінькофф Мобайл

У міжнародному роумінгу по дефолту включений тільки безкоштовний доступ до додатків Тінькофф. Ви самі вибираєте відповідні умови: пакет 100 МБ на день або 1 ГБ на всю поїздку. У Європі 100 МБ обійдуться в 149₽ на день, а гігабайт — 999. При цьому «Тінькофф Мобайл» автоматично відключає за кордоном все фонові завантаження і синхронізації. Ще можна окремо купити безліміт в месенджерах (серед них -What’sApp, Viber і Facebook Messenger) за 49₽ / день — з ним можна дзвонити і листуватися, але не можна відправляти і завантажувати файли.

А якщо без звичайних дзвінків не обійтися, на час поїздки можна підключити 30 хвилин вхідних дзвінків за 59 ₽ день. Коли повернетеся в Росію, все роумінгові послуги автоматично вимкнутися, так що зайвих списань не буде. До кінця червня діє акція — при підключенні з цієї сторінки оператор дарує безкоштовний гігабайт в Європі. У поїздках по Росії (крім Криму) зв’язок коштує стільки ж, скільки і вдома. Ніякого внутрішнього роумінгу немає.

5) Перший місяць — безкоштовно

5 причин перейти на Тінькофф Мобайл

Суму першого платежу (якщо вона до 3000 рублів) оператор подвоїть. Ці гроші можна витратити на будь-які послуги зв’язку «Тінькофф Мобайл» протягом 50 днів з моменту нарахування. Найпростіший варіант — покласти суму за місяць, подвоїти її і таким чином отримати перший місяць безкоштовно. Але можна поступити хитріше і підгадати з покупкою SIM-карти до початку відпустки, а отриманий бонус витратити на інтернет і дзвінки за кордоном.

Замовити сім-карту або залишити заявку на попереднє замовлення можна тут

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector