Завантажте жалюзі дії запуску в програмі Nova Launcher і перетворіть ваші іконки у віджети

Функція запуску дій має декілька ексклюзивних функцій, які додають реальної цінності вашому загальному досвіду. Однією з таких функцій є жалюзі, і, як і в більшості аспектів Android, існує обхідний шлях, який дозволить вам користуватися цією функцією на інших програмах запуску.

Затвори допомагають вам зберегти на головному екрані властивості, усуваючи віджети, не втрачаючи надану інформацію. Замість додавання віджета на головний екран, віджети можна отримати, перемістивши відповідну піктограму. Зміщення активує опцію Затвори, яка призводить до відображення віджета у спливаючому вікні над піктограмою. Після отримання потрібної інформації можна знову перемістити значок, щоб приховати віджет.

На жаль, функція для Launcher за умовчанням відсутня. Однак, завдяки застосуванню і декільком патчам за допомогою вбудованих інструментів Nova Launcher, ви можете відтворити цю функцію без необхідності жертвувати тим, що ми вважаємо найкращим інструментом для запуску головного екрана Android.

Крок 1. Завантажте віджет Popup 3

Для початку вам потрібна допомога Popup Widget 3, яка коштує $ 1,99. Хоча ми, як правило, вважаємо за краще лише рекомендувати безкоштовні програми, ми не змогли знайти такий, який пропонує цю функцію так само ефективно, як у випадку з Popup Widgets 3.

Якщо це розрада, магазин Play дозволить вам отримати негайне відшкодування, якщо ви попросите його протягом двох годин після покупки. Так що якщо ви перевірите його і вирішите, що це не варто, ви можете отримати свої гроші назад. Крім того, ви також звертаєтеся до розробників протягом 48 годин, але після перших двох годин гарантії у вас немає гарантії.

  • Встановіть Popup Widget 3 за $ 1,99 з Google Play Store

Крок 2. Створіть знімок

Потім відкрийте Popup Widget 3 з ящика програми. Після цього виберіть кнопку плаваючої дії (плюс знак у нижній частині екрана) і виберіть програму зі списку. У списку з’являться лише програми з віджетами.

Якщо програма має багато віджетів, кількість опцій з’явиться у верхньому правому куті піктограми програми. Після вибору такої програми з’явиться наступна сторінка з опціями для всіх різних віджетів.

На новій сторінці (під назвою Налаштувати віджет) є багато варіантів, з якими можна спілкуватися, щоб налаштувати спосіб відображення віджета. Завдяки нашому прикладу ми ігноруватимемо ці параметри та залишимо їх за замовчуванням. Проте можна налаштувати параметри для налаштування вигляду віджета. Натисніть кнопку Назад, щоб зберегти новий знімок і повернутися до головної сторінки, де буде відображатися ім’я віджета.

Крок 3. Додайте знімок до його піктограми

Програма дозволяє створювати іконки з функцією знімка, але не працює так само, як функція запуску дій. Зокрема, піктограма не запускатиме програму після її нормального дотику. Тут корисні параметри персоналізації Nova Launcher.

Якщо ви ще цього не зробили, додайте піктограму, що відповідає знімку, створеному у вікні Popup 3 на головному екрані. Після вставки натисніть і утримуйте піктограму, доки не з’явиться підменю, і виберіть піктограму олівця у верхньому правому куті.

З’явиться спливаюче вікно з назвою Редагувати ярлик. Виберіть «Немає» під дією «Зробити знімок». На новій сторінці перейдіть на вкладку Ярлики та виберіть «Швидкий віджет». Ви повернете головну сторінку програми. Виберіть створений знімок і поверніться до спливаючого вікна редагування з назвою програми, яке замінить «None». Виберіть «Готово», щоб повернутися до головного екрана.

Крок 4: Перевірте, чи зафіксовано роботу затвора

Коли ви робите це правильно, ви повинні мати можливість переміщатися вгору по значку, щоб розкрити віджет — так само, як це відбувається в запуску дій. Ви можете взаємодіяти з віджетом, як звичайно, хоча горизонтальний розрив позбавляє віджет. Крім того, можна перемістити піктограму в будь-якому напрямку, щоб приховати віджет.

Крім того, як і при запуску дій, після вибору піктограми буде запущено відповідну програму.

Хоча ми хочемо, щоб ми знайшли безкоштовне додаток для виконання цієї функції, Popup Widget 3 є одним з найбільш ефективних методів отримання цієї функціональності в Nova Launcher. Це не тільки дозволить вам запустити віджет у спливаючому вікні, але він також пропонує багато функцій налаштування, щоб змінити вигляд віджета. Як вам подобається новий спливаючий віджет? Дайте нам знати в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector