Виправте відхилення руки на пристрої Galaxy, щоб запобігти випадковому дотику

Samsung представив вигнутий дисплей як флагманський елемент своїх флагманських телефонів, але Edge Screen, як його називають, виявився магнітом, що привертає увагу випадкових дотиків. На щастя, Samsung розробила мало відоме додаток для запобігання цій проблемі.

Додаток — під назвою EdgeTouch — дозволяє налаштовувати програмне забезпечення на портативному пристрої Galaxy так, щоб вигнутий край повністю зупинив записування випадкових дотиків. Вам не потрібно вкорінюватися, щоб використовувати цю програму, вам просто потрібно запустити Android Nougat або Oreo на будь-якому телефоні Samsung з вигнутими краями, наприклад, Galaxy S7, S8, S9 або Note 8.

  • Не пропустіть: всі останні розливи Плітки про Galaxy S10

Крок 1: Встановіть EdgeTouch

Щоб кинути м’яч, відкрийте додаток «Galaxy Apps», який ви знайдете в ящику програми. Звідти знайдіть «EdgeTouch» і виберіть найкращий результат, потім виберіть «Установити».

Крок 2. Створіть власний профіль відхилення дотику

Потім відкрийте EdgeTouch і дайте йому дозвіл на зберігання, натиснувши «Allow» у спливаючому вікні. За замовчуванням програма встановлена ​​на «Оптимізовано», і, вибравши «Показати крайову зону» внизу, можна відобразити поточні налаштування. Жовті лінії вказують зони, в яких сенсорний вхід взагалі не реєструється, а зелені смуги вказують на області, в яких дотик не реєструється, коли ви захоплюєте або тримаєте телефон.

Після ввімкнення цього параметра ви зможете вільно грати з телефоном, щоб краще зрозуміти зони краю, потім повернутися до EdgeTouch і знову натиснути «Показати зони країв», щоб вийти з режиму попереднього перегляду. Натисніть «Додати берегову зону», коли ви закінчите, щоб створити власний профіль для відхилення від дотику.

Тепер налаштуйте жовті смуги на сторінці «Заблокована зона», перетягнувши смуги — пам’ятайте, що це запобігає випадковому дотику. Натисніть «Далі», коли ви задоволені, а потім зробіть те ж саме, встановивши зелені смуги в області «Держатель», щоб поліпшити відхилення рук.

Потім потрібно повторити процес у ландшафтному режимі, встановити його відповідно до ваших уподобань і натиснути кнопку «Готово» після завершення. Тепер введіть ім’я власного профілю, щоб завершити налаштування, а потім натисніть «OK». Ваш спеціальний профіль тепер буде доступний на домашній сторінці програми.

Коли ви торкаєтеся власного профілю, вам може бути запропоновано повернутися до профілю «Оптимізований», якщо ви коли-небудь вирішите видалити програму, тому уважно прочитайте та натисніть «OK» для підтвердження. Тепер ви можете залишити заявку і провести решту дня.

Як видно з наступних GIF, різниця дивна. Завдяки індивідуальному профілю, вбудованому в Edge Touch, ненавмисне дотик краю екрану Galaxy став справою минулого. Таким чином, ви можете дивитися відео YouTube і ніколи не турбуватися про випадкове перемикання на інший фільм, поки ви тримаєте пристрій.

(1) No Edge Touch, (2) З вбудованим користувацьким профілем у Edge Touch

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector