Сигнал 101: Як захистити паролі, тексти та сповіщення про з’єднання

Одна з речей, яка робить службу Signal Private Messenger краще на Android для iOS, полягає в тому, що ви можете краще захистити свою програму паролем або паролем.

Ваші повідомлення завжди залишаються зашифрованими, коли вони знаходяться від сигналу до сигналу, оскільки це призначено для сигналу, але це не заважає людині, яка має доступ до вашого смартфона, від простого відкриття програми та перевірки

Пароль і пароль не тільки усунуть цікаві очі з програми, але якщо ви налаштуєте сигнал як основний SMS-посланник, він гарантує, що будь-яке отримане SMS або MMS також буде зашифровано при отриманні.

Крок 1. Створіть свій пароль або пароль

На домашній сторінці «Сигнал» торкніться еліпсів (три точки) у верхньому правому куті, а потім виберіть «Налаштування. «Потім відкрийте» Конфіденційність «і ввімкніть» Увімкнути пароль «. — Це не тільки блокує

На екрані Змінити пароль двічі введіть пароль, а потім натисніть «OK», щоб продовжити.

Але краще мати справу з міцним паролем, який використовує комбінацію літер верхнього та нижнього регістрів, цифр і символів, які довго і неможливо зламати.

Крок 2. Встановіть ліміт часу для кращої безпеки

За замовчуванням ваш пароль кешується в пам’яті до тих пір, поки працює сигнал.

Звичайно, це не може бути чудовою ідеєю для тих, хто шукає додаткову безпеку — особливо якщо у вас не вимкнено сповіщення про сигнали.

Щоб усунути ці проблеми, потрібно встановити інтервал тайм-ауту, тому поверніться до параметра «Конфіденційність» у Сигналі, а потім увімкніть «Тайм-аут бездіяльність». «Потім натисніть» Неактивний час »

Крок 3. Розблокуйте сигнал і перегляньте бесіди

Коли повідомлення Сигнал приватного посланника встановлено на автоматичне блокування після короткого часу, ви повинні почувати себе краще.

А коли настав час знову відображати повідомлення, просто відкрийте Сигнал і введіть свій пароль.

Кілька коротких попереджень перед відходом: спочатку будь-який вибраний пароль не може бути відновлений, якщо він втрачений.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector