Отримуйте нові рингтони та сповіщення Android 9.0 на будь-якому телефоні

Система Android 9.0 Pie була офіційно впроваджена, але на даний момент вона доступна тільки для власних телефонів компанії Pixel і декількох інших. На щастя, тепер можна відчути смак Android Pie на будь-якому телефоні.

Android Pie містить багато нових мелодій, сповіщень і системних звуків, які можна легко використовувати в будь-якій версії Android. Загалом, пакет містить 12 мелодій, 15 звуків сповіщень, 12 звуків сигналу та 25 звуків інтерфейсу користувача. Так що якщо ви хочете випробувати звуки Android Pie, ви прийшли в потрібне місце.

Завантажити мелодії з Android 9.0

Спочатку завантажте мелодії та звуки сповіщень на Android 9.0. Ми розміщуємо їх все в одному ZIP, який можна завантажити з наступного посилання.

  • Завантажити всі звуки дзвінка та сповіщень із Android Pie (.zip)

Потім розпакуйте файл ZIP за допомогою менеджера файлів, наприклад Solid Explorer, а потім перенесіть файли у відповідні папки на SD-карті або внутрішньому розділі. Рінгтони повинні бути в папці Мелодії, сповіщення повинні бути у Повідомленнях тощо.

Відтепер перейдіть до налаштувань звуку на телефоні та виберіть одну з нових тонів дзвінка або сповіщення, як звичайно. У нас є більш докладний посібник з цього процесу, тому, якщо ви хочете дізнатися більше про те, як це зробити, перейдіть за посиланням нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector