Ось як Android 9.0 Pie буде підтримувати вирізки

Більшість телефонів Android ще не мають бета-версії Oreo, але це не заважає Google переглядати наступне велике оновлення. Android Pie є тут для розробників, щоб протестувати, а разом з ним і один з найбільш суперечливих додатків в сьогоднішньому світі Android — notch.

Незалежно від того, чи Pixel 3 бачить насічку або ні, ще не відомо, але все більше і більше телефонів Android переходять на моду Apple. Хоча вболівальники Android можуть не сподобатися, кінець настав, тому Google має сенс лише додати підтримку бета-відступів. Якщо на вашому Pixel, Pixel XL, Pixel 2 або Pixel 2 XL встановлено попередній перегляд Android Developer 9.0, ви можете побачити, як він має вигляд поза межами iPhone.

Щоб перевірити попередній перегляд вирізу для себе, відкрийте меню Параметри, а потім виберіть «Система». Виберіть «Додатково», щоб переглянути додаткові параметри, а потім виберіть «Параметри розробника». Прокрутіть вниз до креслення, а потім натисніть «Імітувати екран з вирізом», щоб відобразити параметри.

Ви також можете отримати доступ до попередніх переглядів у меню «Перегляд» у меню «Параметри», а потім у розділі «Тема пристрою».

Існує три варіанти для вирізання або «вирізання», як їх називає Google, — «Slim display cutout», «High display switch» і «Wide display switch». Ви можете побачити різницю в кожному з зображень нижче.

Коли вимикачі включені, більшість додатків поводяться однаково, тільки з вирізом у центрі екрана. Тим не менш, рядок стану є більш високим, щоб відповідати різним стилям обрізання, тому при перегляді носіїв, таких як фотографії або відео, Android зменшує вміст, щоб відповідати екрану поза вирізом. В даний час ви не можете відображати медіафайли на повному екрані, як з iPhone X, так що буде цікаво подивитися, як Google вирішує цю проблему.

(1) Відступ, (2) Без різання

Інша проблема полягає в обробці піктограм сповіщень. Перший Android Pie перемістив годинник на ліву сторону панелі сповіщень, тому він потрапляє у ваші піктограми сповіщень — notch чи ні. Але з надрізом, який займає середню частину рядка стану, тепер можна мати лише кілька піктограм сповіщень, перш ніж вони «розливаються» за допомогою піктограми еліпса. Це чіткий контраст у порівнянні з 15+ піктограмами, які можуть відображатися одночасно без будь-якого вирізу.

Це, звичайно, перший перегляд програміста Android 9.0, так що не все було доопрацьовано. Ми хотіли б, щоб Google додав підтримку другого ряду піктограм сповіщень і, можливо, загальносистемного жесту «затиску і масштабування» на повноекранному носії. Тим не менш, ми будемо продовжувати дивитися, так що перевірте, якщо у вас більше охоплення на Android P!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector