Як зберігати фото і відео з Снапчата в галерею на телефон

Ефекти в Снапчат

Особливість програми Snapchat полягає в тому, що зняті фото і відео файли видаляються автоматично через десять секунд після перегляду. Якщо деякі файли хочеться залишити, то потрібно правильно зберегти їх в програмі.

Як зберегти фото або відео в Снапчате

Зробіть фото або зніміть відео. Обробіть файл за допомогою обраних лінз. Готові фото збережіть одним із способів:

  • в пам’яті телефону;
  • в історії профілю;
  • можна зробити скріншот дисплея телефону.

Щоб зберегти файл в пам’яті телефону, натисніть на кнопку збереження, розташовану внизу екрана у вигляді стрілочки. Готові cнепи зберігаються в окремій папці.

Для збереження файлу в історії профілю натисніть на кнопку, розташовану ближче до правого нижнього кута дисплея. Переглядати обраний файл через історію профілю друзі зможуть один раз на добу. Повторний перегляд фотознімків і відеороликів платний. Збережений файл можна надіслати другу.

Коли користувач зробить скріншот cнепа, файл збережеться в пам’яті телефону. Якщо скрін робить стороння людина, автор фотографії або відеоролика отримає повідомлення про це. Не всім користувачам це сподобається, так що перед тим, як зберегти чужу фотографію, запитаєте дозволу у автора.

Снапчат на екрані

Де шукати збережені Снап в Snapchat

У Snapchat Ви можете подивитися збереження фото і відео. Зробити це можна таким чином:

  1. Перегляд файлів в історії Snapchat. Відкрийте Меню, зайдіть в «Галерею» і відкрийте папку, в яку зберігалися готові cнепи.
  2. Відкрийте програму і скористайтеся функцією «Спогади». Головна відмінність «Спогадів» від «Історії» полягає в тому, що файли зберігаються на серверах творців програми. Користувачі, у яких відкрито доступ до перегляду «Спогадів» друга, без обмежень переглядають фотографії та відеоролики друзів. Файли, які зроблені 24 години назад, будуть відзначені рамкою. В «Спогадах» можна сортувати фотографії по розділах, і прикріплювати до них ключові фрази для прискореного пошуку.
  3. Зайдіть в програму з телефону одного, і перегляньте його особистий профіль.
  4. Створіть собі ще один акаунт, додайте його в друзі, і переглядайте потрібні файли: фото, відео, листування з друзями. Зробити це можна один раз на добу. Тимчасові рамки на перегляд файлів відсутні.

Зберігайте і переглядайте готові файли за допомогою відповідного способу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector