Як встановити джейлбрейк на iPhone, якщо ви оновилися до iOS 11.4.1 або iOS 12 beta

iOS

10 липня хакерська команда Electra випустила нову версію джейлбрейка Electra1131 — 1.0.3. Програма отримала підтримку злому пристроїв Apple, що працюють на iOS 11.4 beta 1, 2 і beta 3, які з якихось причин досі підписуються розробниками.

Актуальні версії iOS на даний момент — це iOS 11.4.1 і бета-збірки iOS 12, але на них встановити джейлбрейк можна. На щастя для любителів поекспериментувати зі своїм пристроєм, з цих версій мобільної операційної системи можна відкотитися на iOS 11.4 beta 1, 2 або beta 3 — останніх iOS, підтримуваних Electra1131 — 1.0.3.

попередження

  • Відкат на вищевказані бета-версії iOS 11.4 можливий тільки для iPhone X, iPhone 8, 8 Plus, iPhone 7 і 7 Plus;
  • При даунгрейда ви не зможете скористатися резервною копією, яка була зроблена на iOS 11.4.1 або iOS 12 beta через iCloud або iTunes. Відновити дані можна з резервної копії iOS 11.4 або нижче. Якщо у вас немає такої резервної копії, то потрібно вручну зберегти всі фотографії та іншу необхідну інформацію перед відкотом;
  • Зверніть увагу, що процес даунгрейда включає в себе повне видалення даних. Подальше відновлення даних з сумісною резервної копії може зайняти тривалий час.

Як відкотитися з iOS 12 beta і iOS 11.4.1 до iOS 11.4 beta 1, 2 і 3

Крок 1: Скачайте файл прошивки для вашого пристрою:

  • iPhone X
  • iPhone 7
  • iPhone 7 Plus
  • iPhone 8
  • iPhone 8 Plus

Крок 2: Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою комплектного USB-шнура і відкрийте iTunes;
Крок 3: Тепер потрібно перевести пристрій в режим DFU. Якщо ви власник iPhone 7 і 7 Plus або iPhone 8 і 8 Plus, то вивчіть це керівництво, а якщо користуєтеся iPhone X — скористайтеся цією інструкцією.
Крок 4: Натисніть і утримуйте Alt / Option на комп’ютері Mac або клавішу Shift на комп’ютері Windows, а потім виберіть «Відновити iPhone …» (iPad / iPod touch); Крок 5: У вікні вкажіть шлях до раніше скачані файл прошивки iOS 11.n IPSW;
Крок 6: Виберіть «Відновити і оновити» і дотримуйтесь інструкцій на екрані;
Крок 7: iTunes перевірить файл прошивки і встановить її на пристрій. Процес займе близько 10 хвилин;
Крок 8: Після завершення процесу відкату на дисплеї пристрою з’явиться напис «Hello». Після завершення процесу встановлення системи, можна відновити дані на пристрої з резервної копії або налаштувати систему з нуля.

Готово! Детальна інструкція по установці джейлбрейка Electra1131 доступна на нашому сайті, а тут ви можете знайти список сумісних твиков.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector