Як включити темну тему в Google Chrome для Android

темна тема

Google поступово додає темну тему в свої додатки в рамках підготовки до спільного нічному режиму, який з’явиться в публічній версії Android Q. Chrome залишався до останнього без темної теми, але сьогодні все змінилося.

Спочатку нічний режим з’явився в Chrome Canary, версії браузера для розробників. Темну тему можна активувати в спеціальному меню експериментальних функцій. Сьогодні функція з’явилася і в стабільній версії браузера разом з оновленням.

Темна тема в Google Chrome

Для того, що активувати перейдіть за посиланням chrome: // flags / # enable-android-night-mode або скопіюйте її та вставте в адресний рядок браузера. У меню, встановіть в чекбоксі параметр «Enabled», після чого знизу з’явиться кнопка перезапуску браузера «Relaunch Now» — натисніть її, браузер перезапуститься з активованою темної темою. У деяких випадках знадобиться закрити Chrome, а потім запустити браузер заново.

Як включити темну тему в Chrome

Темна тема доступна у версії 74, яку Google розсилає поступово. Якщо оновлення ще не прилетіло, а спробувати нічний режим дуже хочеться — можна скачати Chrome Canary для розробників або завантажити Chrome 74 з ресурсу APK Mirror.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector