Як проводити бої між гравцями в Pokemon GO

Pokemon GO

У грі Pokemon GO з’явився режим PvP, в якому тренери можуть влаштовувати бої один з одним. Він доступний усім гравцям починаючи з десятого рівня.

Організувати PvP-битву можна двома способами: через список друзів або меню в нижньому правому куті екрана (де показано, які покемони знаходяться поруч і де проходять битви). У першому випадку необхідно бути друзями рівня Ultra або Best, тобто досить давно обмінюватися подарунками — тоді влаштовувати бої можна навіть далеко один від одного. Другий варіант передбачає, що гравці знаходяться поруч, і для початку бою одного з них потрібно показати QR-код, а другого відсканувати його. Втім, QR-кодом можна поділитися через месенджер, що дозволить провести бій, не зустрічаючись.

Pokemon GO

Перед початком гри необхідно вибрати одну з трьох ліг: Great, Ultra або Master. Від цього залежить те, наскільки сильних покемонів ви зможете використовувати в битві. Якщо у вашого противника лише слабкі покемони, ви не зможете виставити проти них сильніших. У бою беруть участь команди, що складаються з трьох покемонів: гравцям потрібно атакувати чужих персонажів, використовуючи звичайні атаки, особливі види атак і щит, який рятує від втрати. Перемагає той, хто першим знищить всіх покемонів противника. Відновлювати покемонів, використовуючи зібрані на покестопах і аренах предмети, не потрібно, оскільки вони не втрачають енергію. Якщо у вас немає друзів в грі, ви можете боротися з «лідерами команд», тобто проти штучного інтелекту.

Pokemon GO

Щодня можна проводити будь-яку кількість боїв, проте нагороду дають не більше трьох разів. Вона включає в себе зоряний пил, необхідну для перетворення покемонів з однієї форми в іншу, а також рідкісний камінь Сінно, потрібний для розвитку героїв четвертого покоління до їх фінальних форм. Нагороду дають незалежно від результату сутички — її отримує як переможець, так і переможений.

Завантажити для Android

Завантажити для iOS

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector