Як порівняти ціни і час очікування автомобіля в різних таксі?

Як порівняти ціни і час очікування автомобіля в різних таксі

При пошуку проїзду в 2ГІС можна не тільки побудувати маршрут в навігаторі або подивитися, як дістатися до потрібного місця на громадському транспорті, а й замовити таксі. Сервіс покаже кілька варіантів і їх вартість, підкаже час очікування автомобіля і скільки часу займе поїздка.

Як порівняти ціни і час очікування автомобіля в різних таксі

На першому етапі через Таксі 2ГІС можна замовити Uber, Gett, RuTaxi, «Сатурн» і пітерське «6-000-000». Натиснувши кнопку «Замовити», користувачеві потрібно буде тільки підтвердити замовлення в додатку таксі-сервісу (точки маршруту «підтягнуться» з 2ГІС), або повторити замовлення по телефону операторам RuTaxi, «Сатурна», «6-000-000», якщо програма не встановлено на телефон користувача.

Як порівняти ціни і час очікування автомобіля в різних таксі

Розрахунок вартості поїздки і часу очікування проводиться на серверах партнерів і показується в 2ГІС. Час в дорозі і відстань 2ГІС розраховує самостійно, спираючись на оптимальний маршрут з урахуванням пробок. Таксі 2ГІС запустили в Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, і всіх містах, де, одночасно, є 2ГІС і присутній хоча б один з операторів таксі. Таких виявилося 78 міст в 6 країнах. При виборі маршрутів і способів пересадок користувач побачить інформацію про таксі. Він зможе порівняти час у дорозі на різних видах транспорту і вирішити, як йому зручніше дістатися до кінцевої точки: на транспорті або на таксі прямо до входу в потрібне місце.

Завантажити для iPhone

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector