Як підключити Bluetooth-навушники до комп’ютера, телевізора або телефону

вступ

Навушниками користується практично кожен власник якогось електронного пристрою. Наприклад, для того, щоб послухати музику в дорозі або під час заняття в спортзалі; коли пізно вночі полювання подивитися фільм або спортивну трансляцію, а все навколо сплять; потрібно поговорити по телефону, йдучи з магазину з покупками або не бажаючи морозити руки взимку. Єдина біда — це дроти. Кожен може пригадати, як вони плутаються в самий невідповідний час.

Підключення бездротових навушників

Провідні навушники — це вже минуле століття, їх місце займають інші гарнітури

Звільнити вас від настирливих плутаються проводів допоможуть бездротові навушники. Винахід це дійсно чудове. Існує кілька стандартів зв’язку, але самим універсальним є Bluetooth. Все більше число гаджетів мають вбудовану його підтримку, починаючи з телефонів і закінчуючи телевізорами. Розглянемо, як підключити бездротові навушники до різних девайсів.

телефони

Саме телефони стали першими гаджетами з підтримкою Bluetooth. Якщо перші версії мали підтримку тільки моносігнала, даючи можливість лише говорити по телефону, то сучасні моделі надають можливість використовувати гарнітуру як повноцінних навушників, дозволяючи, крім телефонних розмов, прослуховувати музику. Анонсуються нові версії Блютуз, що гарантують більш стабільну якість сигналу і високу якість звуку.

Всі сучасні гаджети мають підтримку Bluetooth. Щоб почати користуватися навушниками, необхідно виконати прив’язку девайсів між собою.

 1. На телефоні або планшеті пройдіть в Настройки — Bluetooth, увімкніть його.
 2. Переведіть навушники в режим пошуку, затиснувши кнопку включення, поки не закліпала лампочка.
 3. Увійдіть в меню Bluetooth телефону, щоб розпочати пошук пристроїв.
 4. Натисніть назву навушників, дочекайтеся, поки відбудеться прив’язка. Введіть ПІН-код якщо система його запросить. Дізнатися його можна в інструкції до гарнітурі, зазвичай це 0000.

Bluetooth гарнітура для телефону

Схема однакова на всіх операційних системах. Тепер, з метою економії батареї, можна відключити Bluetooth. При наступних включеннях, телефон автоматично розпізнає навушники і виконає підключення.

комп’ютер

Найлегше підключити бездротові навушники до ноутбука, так як всі вони обладнані Bluetooth-модулем. Щоб підключити до комп’ютера, доведеться придбати спеціальний адаптер.

 1. Увімкніть і перевірте готовність модуля до роботи. Запустіть Диспетчер пристроїв (Пуск — Панель управління — Диспетчер пристроїв або Win + X — Диспетчер пристроїв). У ньому відповідні пристрої повинні відображатися коректно. Якщо відображається «Периферійне пристрій Bluetooth», скачайте і встановіть драйвер до вашого ноутбука з сайту його виробника. Зовнішній адаптер при підключенні до комп’ютера автоматично встановить потрібні драйвера.
 2. Переведіть навушники в режим виявлення, затиснувши кнопку включення на 10-15 секунд, поки не закліпав індикатор активності.
 3. У системному треї ПК знайдіть значок блютуз, клікніть по ньому правою кнопкою миші — Додати пристрій. Windows почне сканування активних девайсів.
 4. Клацніть по назві вашої гарнітури і підтвердіть прив’язку.
 5. Спробуйте прослухати аудіофайл. Музика повинна звучати вже через навушники.

Надалі, вам необхідно буде лише включити навушники, щоб почати слухати музику через них. Прив’язку до комп’ютера або ноутбука робити потрібно тільки в перший раз.

телевізор

Підключити до телевізора Bluetooth-гарнітуру трохи складніше. Ідеально, якщо ваша модель має вбудований модуль. Таких ТВ випускається все більше, і вони стають досить популярними. В такому випадку вам потрібно, перевівши навушники в режим сполучення, увійти в меню телевізора в налаштування звуку і зв’язати гарнітуру з ТВ. У різних виробників схема може дещо відрізнятися, тому читайте докладніше в інструкції до конкретного телевізору.

Але, в більшості випадків, вам знадобиться спеціальний передавач Bluetooth, що підключається до аудіороз’єм 3,5 мм.

Комплектація навушників для телевізора

 1. Вставте його штекер в роз’єм телевізора, затисніть на передавачі кнопку включення, доки не почне миготіти лампочка.
 2. Тепер затисніть аналогічну кнопку на гарнітурі. Через пару секунд відбудеться прив’язка.
 3. Увімкніть ТВ-пристрій і насолоджуйтеся.

висновок

Використання бездротових навушників дасть вам абсолютно новий рівень свободи. Сподіваємося, що ми розвіяли ваші страхи щодо складності їх підключення до комп’ютера або телевізора.

Чи вийшло у вас швидко підключити бездротову гарнітуру? Запрошуємо залишати коментарі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector