Як перевести гроші з Водафон на Київстар. Послуга Переказ коштів

перевести гроші з Водафон на киевстар
Практично всі користувачі компанії Київстар постійно цікавляться, як правильно перевести гроші на номер іншого оператора або ж навпаки отримати переклад від оператора Водафон. Так як користувачів у компаній Київстар та Водафон дуже багато, отже, користується такою послугою досить велика кількість людей.

У даній статті ми докладно розглянемо, як перевести гроші з Водафон на Київстар. Даний запит не є складним у виконанні. Головне дуже уважно ввести сам запит, правильно вказати суму і номер телефону одержувача переказу.

Щоб скористатися переказом коштів з Водафон на Київстар або номер іншого оператора, вам необхідно діяти наступним вказівкам.

Як можна перевести гроші з Водафон на оператор Київстар:

  1. Слід набрати код * 150 * номер телефону * сума # (Номер той, на який ви хочете здійснити переказ коштів).
  2. Далі вам надійде смс, в якому буде вказана комбінація з цифр — це код підтвердження операції.
  3. Після підтвердження операції перевірте стан вашого балансу, тим самим переконайтеся, що переклад був здійснений успішно.

Важливо пам’ятати, що сума не повинна перевищувати добовий ліміт, а також не повинна бути нижче певної норми. Після поповнення на вашому рахунку повинні залишитися кошти в сумі не менше 10 грн. Перевірити рахунок можна за допомогою комбінації * 101 #.

Існує кілька підтверджень перекладу, щоб переконатися, що гроші дійшли до адресата. Якщо ви правильно вказали всі дані, то ви отримаєте наступні повідомлення:

  • Повідомлення про те, що був прийнятий запит на переказ грошових коштів;
  • Повідомлення про те, що заявка була підтверджена;
  • Повідомлення про те, що гроші вже надійшли на номер, з яким Ви перекладали гроші.

Дана послуга дуже популярна і дуже необхідна, коли закінчилися у кого-небудь гроші на рахунку, а людині необхідно терміново зробити важливий дзвінок або відправити термінове смс. Таким же способом гроші переводяться і на інші оператори. Дана послуга була розроблена в першу чергу для зручності всіх користувачів операторів мобільного зв’язку України Водафон і Київстар.

Якщо Ви хочете перевести гроші з Київстару на Водафон

  • Необхідно наберать код — * 124 * ААА * 380ХХХХХХХХХ #, де ААА — сума переказу, ХХХХХХХХХ — номер абонента, якому ви хочете перевести гроші.
  • Для підтвердження, прийде смс, в якому буде вказана сума і номер телефону, на який ви плануєте перевсеті кошти. Необхідно уважно все почитати і якщо все вірно, набрати * 125 # і кнопку виклику. Якщо сума переказу менша або дорівнює 20 грн, то підтвердження не потрібно. Операція виконається автоматично.
  • Після цього ви отримаєте повідомлення, що операція прийнята в обробку. А коли гроші переведуть, вас також про це повідомлять по смс.
  • Також, можна поповнити рахунок Водафон, через систему MONEY.KYIVSTAR.UA.

Якщо у вас виникнуть труднощі, зв’яжіться з оператором або відвідайте офіційний сайт компанії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector