Як отримати всі ваші дані на новому телефоні Android

Налаштування нового телефону Android може бути громіздким.

Настійно рекомендуємо перевірити обидва телефони, щоб переконатися, що всі дані зі старого телефону досягли нового.

Крок 1: Складіть список речей, які потрібно перемістити

Під час підготовки до перенесення даних слід розбити всі типи персональних даних, які будуть потрібні для нового пристрою.

 • Програми (та їхні реєстраційні дані)
 • Пароль Wi-Fi
 • Історія дзвінків
 • Параметри системи
 • SMS / MMS
 • Локальні файли (наприклад, музика)
 • Фото / відео
 • Розкладка головного екрана

Крок 2. Відновлення за допомогою Google

Коли ви вперше налаштуєте свій телефон Android, він запропонує відновити дані з NFC або з хмари.

Тому зберігання в хмарі є більш надійним методом відновлення.

Служба резервного копіювання Google доступна лише на пристроях з Android Marshmallow або новіше, що означає, що цей крок буде працювати лише за умови, що на старому телефоні буде принаймні Android 6.0.

 • Дон, т Miss: Як сказати Що таке ваша версія Android і номер будівлі

Під час використання старого пристрою Android відкрийте «Налаштування» та виберіть «Резервне копіювання та скидання. «На наступній сторінці ви побачите опцію» Резервне копіювання даних. «Виберіть цей параметр і перевірте, чи це перемикання активне.

Якщо цю функцію вимкнено, резервне копіювання даних займе деякий час для Android.

Щоб переглянути файли резервних копій, відкрийте програму Google Диск на старому пристрої Android і виберіть меню гамбургера у верхньому лівому куті екрана.

Під назвою моделі телефону відображається не тільки дата резервування, але коли ви вибираєте резервну копію, Google відобразить весь її вміст.

Після підтвердження збереження старих даних на Диску Google виберіть «Відновити з резервної копії» на новому телефоні та виконайте вказівки.

Після відновлення програми завершіть початковий процес налаштування на новому пристрої Android.

Нещодавно ми перевірили найпопулярніші пускові установки на головному екрані, доступному в магазині Play, кожен з яких пропонує можливість резервного копіювання налаштувань і налаштувань резервного копіювання.

До речі, віджети не будуть відновлені завдяки процесу відновлення Nova Launcher.

Крок 4. Відновлення текстових повідомлень і історії викликів

Для деяких з нас найважливішим елементом даних, які нам потрібно відновити, є наші текстові повідомлення.

 • Встановіть резервне копіювання SMS Відновити безкоштовно з магазину Google Play

Використання засобу резервного копіювання SMS Відновити можна створити збережену копію всіх текстових повідомлень (включаючи графічні повідомлення).

Після встановлення програми на старий телефон і надання необхідних дозволів, перейдіть в бокове меню і виберіть опцію «Зробити резервну копію», а потім увімкніть перші два перемикача.

Після створення резервної копії повідомлень і історії викликів перейдіть до нового телефону та встановіть резервне копіювання та відновлення SMS.

На наступній сторінці буде показано список потенційних місць для файлу резервної копії.

З’явиться спливаюче вікно з повідомленням про те, що внаслідок змін у системі Android, резервне копіювання та відновлення SMS-повідомлень має стати типовим SMS-додатком.

Крок 5. Відновлення фотографій і відео

Раніше всі фотографії та відео, зроблені за допомогою смартфона, зберігалися та втрачалися локально, за винятком випадків, коли вони були надіслані за допомогою мікро SD-карти або комп’ютера.

У вашому старому телефоні має бути попередньо встановлено Google Фото, але якщо ні, можна скористатися цим посиланням, щоб завантажити його.

За промовчанням у службі Google Фото не зберігаються резервні копії мультимедійних даних із папок, розташованих за межами головної папки камери, а заздалегідь запитують, чи потрібно вмикати резервне копіювання, коли нові фотографії чи відео виявляються.

Натисніть кнопку меню гамбургера у верхньому лівому куті і виберіть пункт «Папки пристроїв». «На наступній сторінці ви побачите список папок, що містять зображення або відео, які можна надіслати на сервери Google Фото в якості резервної копії.

Знову ж таки, ви можете чекати, поки всі фотографії будуть збережені в хмарі, але ви можете перевірити їх прогрес, зайшовши в папку і шукаючи цю піктограму хмари — якщо вона заповнена замість викресленого

Після створення резервної копії все, що вам потрібно зробити, це відкрити програму Google Фото на новому пристрої (вона попередньо інстальована), а потім усі ваші фотографії та відео відображатимуться у списку прокручування на головному екрані.

Крок 6. Завантажте локальні файли бездротовим способом

Навіть після відновлення всіх основних категорій даних існує кілька програм і файлів, які не можна зберігати в хмарі.

Щоб перемістити їх, можна скористатися комп’ютером і кабелем USB, щоб спочатку перенести дані зі старого телефону на комп’ютер, а потім з комп’ютера на новий телефон.

 • Установіть MiXplorer з XDA Labs безкоштовно (.apk)

MiXplorer — це файловий менеджер, який містить безкоштовну бездротову передачу файлів.

Один старий телефон, відкрийте програму і перейдіть до файлів, які потрібно передати.

MiXplorer може передавати будь-які файли, які зберігаються локально на вашому пристрої, так що ви можете переміщати будь-який файл, який ви раніше пропускали.

Завдяки цим крокам ви можете бути впевнені, що всі дані будуть надіслані, і ви не втратите нічого з вашого нового телефону.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector