Як отримати новий Pixel Launcher з Android 9.0 Pie на будь-якому телефоні — без необхідності в корені

Google тільки що випустила Android 9.0 Pie, але спільнота Android вже працює. Розробник Quinny899 швидко портував оновлений Pixel Launcher з нової версії, так що ви можете спробувати його на інших телефонах прямо зараз.

Єдина вимога полягає в тому, що ви використовуєте Marshmallow або новіше з невідомим джерелом в налаштуваннях у розділі Security і що у вас немає попередніх версій Pixel Launcher, встановлених на вашому телефоні — навіть у портах, таких як Lawnchair (це означає, що ви, звичайно, виграли Works on Pixel ). Крім того, встановлення нової програми на домашній екран Android Pie є надзвичайно простим, але я детально обговорюватиму цей процес, якщо вам потрібна допомога.

Крок 1. Завантажте файл APK

По-перше, натисніть посилання нижче на своєму пристрої Android, щоб завантажити порти Android Pixel Launcher. Звідти виберіть сповіщення про завершення завантаження (або відкрийте файл APK з будь-якого браузера файлів), а потім натисніть «Встановити», коли з’явиться запит.

  • Завантажити пішов піксель Launcher Android пирога Quinny899

Примітка: Якщо ви отримали помилку «App Not Installed» (або подібна), це, ймовірно, викликано встановленням старішої версії Pixel Launcher. Видаліть стару версію з меню Параметри -> Програми та повторіть спробу.

Крок 2. Встановіть новий головний екран

Після завершення інсталяції запустіть і натисніть кнопку «Головна». У цей момент вам буде запропоновано вибрати пускову установку — виберіть «Pixel Launcher» зі списку. Якщо ви користуєтеся телефоном Samsung, то все можливо! Для інших телефонів вам може знадобитися знову торкнутися кнопки Home, потім знову вибрати параметр Pixel Launcher і вибрати «Завжди», щоб встановити його як початковий екран за умовчанням.

Крок 3. Увімкніть дозволи

Перш ніж ви відправляєтесь, щоб спробувати нову панель запуску, вам потрібно зробити секунду, щоб дати йому потрібні дозволи. Телефони Pixel встановлюються як системні програми, тому ці дозволи надаються за замовчуванням. Але оскільки ви самостійно встановили цю програму та не запрограмували інші дозволи, потрібно вручну надати необхідні дозволи.

Перейдіть до меню Програми або Програми в меню Налаштування, потім прокрутіть список і знайдіть пункт «Піксельний запуск». Натисніть її, потім прокрутіть вниз і знайдіть опцію «Дозволи». Перейдіть туди, а потім перемикайте перемикачі поруч із «Location», «Phone» і «Memory».

Крок 4: Спробуйте новий Pixel Launcher

Тепер все готово спробувати новий домашній екран. Не так багато змінилося з часу останнього оновлення Pixel Launcher з Android Oreo, але додали кілька обробок. Тепер фон дока трохи менш прозорий, ніж був (без градієнта!), І ефекти відскоку при прокручуванні більш виражені. Крім того, значок мікрофона тепер відкриває помічник Google.

Якщо ви ніколи раніше не використовували Pixel Launcher, варто зауважити, що ящик програми, що відкривається, коли ви пересуваєтеся з дока в нижній частині головного екрана, а також віджети пошуку Google в нижній частині правого екрана — це цікавість. поруч з великим пальцем.

На жаль, інтегрована сторінка Google Now не працюватиме, оскільки ця функція вимагає встановлення програми Pixel Launcher як системне додаток, що вимагає привілеїв користувача root самостійно. Проте можна отримати доступ до кількох корисних налаштувань (наприклад, можливість зміни форми піктограм), натиснувши будь-який пробіл на головному екрані, а потім торкнувшись параметрів налаштування.

Як вам подобається версія Pixel Launcher для Android 9.0 Pie? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector