Як дізнатися в Фейсбук коли людина була в мережі: останнє відвідування

Конфіденційності своїх користувачів соціальна мережа Facebook традиційно приділяє значну увагу. Від захищеності особистих даних безпосередньо залежить репутація ресурсу, і це важливо для бізнесу. У відкритому або обмежено-відкритому доступі можна знайти лише далеко не всі відомості навіть про друзів, не кажучи вже про незнайомих осіб. Серед таких даних надається і час відвідування. Ми розповімо, як дізнатися в Фейсбук коли людина була в мережі і, як давно він покинув сайт.

Ілюстрація на тему Як дізнатися в Фейсбук коли людина була в мережі: останнє відвідування

Заборони сайту Фейсбук

Соціальна мережа має продуману систему приховування особистої інформації. Кожен користувач може визначити, якими відомостями про себе він хоче ділитися і з ким. Можна вказати, яким категоріям користувачів дозволяється знаходити вас на сайті, хто може оформити підписку на оновлення вашої стрічки новин, хто може коментувати записи вашої сторінки або ставити лайки, кому будуть видні фотографії і так далі. При найжорсткіших налаштуваннях незнайомі вам люди не дізнаються про вас взагалі нічого.

Така ж політика застосовується і до часу відвідування сайту Facebook. Ніде в соцмережі неможливо знайти, коли саме останній раз та чи інша людина заходив до свого облікового запису. Це принципова позиція адміністрації мережі. Приховування цієї інформації робиться з метою безпеки користувачів.

Саме тому, до речі, ні в одній великій соцмережі немає функції, що дозволяє дізнатися, хто саме приходив подивитися на ваш аккаунт. Уже багато років мільйони користувачів просять надати таку можливість, але навряд чи вона коли-небудь з’явиться.

Тут доречно згадати про численні утиліти або програмах, які нібито дозволяють дізнатися про кого завгодно будь-які відомості, витягти їх зі сторінок Фейсбук. Такі пропозиції легко знайти в Інтернеті. Будьте обережні, таких способів немає! Всі подібні оголошення є або фейк, або шахрайськими схемами.

Дізнаємося коли людина заходила в мережу

І все ж з описаних вище правил є виключення. Розробники залишили можливість бачити статус користувачів на сайті — чи знаходиться ваш друг в онлайні прямо зараз, чи ні. Це корисно для спілкування через месенджер; якщо юзер в дану хвилину знаходиться на сайті, то можна написати йому повідомлення і відразу отримати відповідь. Якщо він відключений від соціальної мережі, то доведеться чекати, коли він з’явиться і прочитає ваше послання.

Ілюстрація на тему Як дізнатися в Фейсбук коли людина була в мережі: останнє відвідування

Так ось, про статус користувача можна дізнатися у вікні чату, а точніше, в списку френдів. У версії для комп’ютерів цей список розташований в правій частині екрану. Якщо він згорнутий, його необхідно розгорнути. Ви побачите список своїх френдів, і ті, які в даний момент в онлайні на сайті, будуть відзначені зеленим кружком. Іноді поруч з ним можна ще побачити мітку «web» або «mobile» — з якого саме пристрою працює користувач.

Тут же нам залишили і ще одну можливість. Коли ваш друг покине соцмережа, біля його імені в чаті з’явиться цифра, що показує як давно він пішов. Час дається в хвилинах і годинах.

Це все, що ми можемо дізнатися про час відвідування соцмережі Фейсбук нашими друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector