Галактика вібрує випадково? Використовуйте цю програму, щоб дізнатися, чому

Випадкові вібрації, дзижчання привидів — що б ви не називали, коли телефон відпадає без видимої причини, це засмучує. Пошук джерела фантомних вібрацій може бути практично неможливим, якщо немає відповідного сповіщення, особливо враховуючи незліченні додатки та системні процеси, що працюють на пристрої Galaxy.

Завдяки додатку Nice Catch, розробленому компанією Samsung, тепер ви можете отримати джерело того, що викликає випадкову вібрацію галактики. Увімкнувши цей параметр, ви можете заощадити на собі проблему завершення роботи з пристроєм для тестування додатків за допомогою ретельного методу спроб і помилок.

Крок 1. Оновлення до одного користувальницького інтерфейсу (Android Pie)

Перш за все, майте на увазі, що Nice Catch працює тільки на Android 9.0 або новіше, що означає лише один користувальницький інтерфейс. Якщо в даний час використовується Oreo, потрібно почекати, поки на пристрої не з’явиться останнє оновлення. Перевірте посилання нижче, щоб побачити, коли телефон отримає оновлення.

  • Не пропустіть: Це коли ваша галактика отримає нове оновлення інтерфейсу Samsung

Крок 2: Встановіть Nice Catch

За умови, що ви використовуєте один користувальницький інтерфейс, решта процесу буде простим. Потім відкрийте додаток Galaxy Apps (ви знайдете його в ящику програми), потім знайдіть «Nice Catch» і торкніться найвищої оцінки. Ви також можете натиснути на посилання нижче на вашому телефоні, а потім, якщо буде запропоновано, відкрийте його за допомогою програми Galaxy. Звідти, будь-ласка, просто виберіть «Встановити», щоб завантажити програму.

  • Посилання на програми Галактики: приємний вибір (безкоштовно)

Крок 3: Знайдіть джерело вібрації

Nice Catch автоматично активується за замовчуванням і негайно почне записувати вібрації під час встановлення. Це означає, що якщо у вас була фантомна вібрація перед установкою Nice Catch, вона не з’явиться в журналах — але будь-які майбутні коливання будуть записані.

Тим не менш, щоб з’ясувати, які програми або системні процеси останнім часом викликали вібрацію телефону, просто відкрийте Nice Catch, потім торкніться слова «Історія вібрацій» (без перемикача поруч). Тут показані коливання з минулого тижня, кожна з яких містить часові мітки і дати, а також додатки, які викликали кожну вібрацію, тому вони повинні бути легко визначити, яка програма викликає фантомні вібрації у вашій галактиці.

Звідти ви можете видалити програму, яка спричинила ваші фантомні вібрації, або просто налаштувати параметри сповіщень, щоб вимкнути вібрацію. У випадку останнього, перейдіть до Налаштування -> Сповіщення, знайдіть програму та виберіть кожну опцію в «Категоріях», а потім відключіть перемикач «Вібрація» на наступному екрані.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector