Ця програма дає вам кнопку Auto-обертати Android 9.0 Pie на старих версіях

Автоматичне обертання, як правило, корисне, але це дратує вас, коли ви починаєте його випадково. У попередніх версіях Android ви можете блокувати обертання в портретному режимі як обхідний шлях, але ви повинні вимикати його кожного разу, коли ви хочете встановити телефон у ландшафтному режимі. На щастя, Android Pie має велике виправлення.

Android Pie завантажується зі змінами, але функція обертання є улюбленою серед шанувальників. За замовчуванням телефон заблоковано в портретному режимі — але коли ви повертаєте його в бік, ви побачите кнопку, яка дозволяє легко переключитися в ландшафтний режим. Увімкніть його знову, і кнопка знову з’явиться, що дозволить вам повернутися до портрета. Таким чином, випадкове обертання є минулим, але його можна легко обертати, якщо це необхідно.

Однак більшість телефонів не мають доступу до цієї нової версії Android. На щастя, є додаток, що вводить цю ручну ротацію за запитом до телефону, незалежно від використовуваної версії Android.

Крок 1. Увімкніть автоматичне обертання

Програма, яку ми використовуємо для емуляції кнопки автоматичного обертання Android Pie, вимагає автоматичного обертання.

Проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб відкрити панель швидких налаштувань, а потім шукайте значок у формі телефону серед перемикачів. Якщо він сірий, торкніться його, щоб увімкнути автоматичне обертання. Якщо у вашому телефоні немає перемикача швидких налаштувань, відкрийте програму Налаштування та знайдіть «Автоматичне обертання», щоб увімкнути цю функцію.

Крок 2: Встановіть Tap, n ‘Turn

Коли ви вмикаєте автоматичне обертання, програма, яка дає вам кнопку для перемикання обертання пирога Android, називається «Натисніть» N «Turn» і створено програмами gabm. Ви можете шукати його в магазині Google Play або просто натиснути на посилання нижче, щоб перейти безпосередньо до неї. Виберіть «Встановити», щоб встановити його, а потім відкрийте.

  • Встановлення Натисніть «N» Поверніться безкоштовно з магазину Google Play

Крок 3. Змініть зовнішній вигляд, подібні до Android P

При першому відкритті Торкніться, n ‘Turn, ви побачите безліч налаштувань. Спочатку ввімкніть перемикач поруч із пунктом «Натисніть» і «Увімкнути службу», щоб увімкнути основну функціональність програми.

Потім ви можете збільшити значення «Піктограма тайм-ауту», щоб дати більше часу, щоб торкнутися кнопки автоматичного обертання, коли вона з’явиться. І якщо ви хочете, щоб ваш новий перемикач виглядав більше як на Android Pie, натисніть «Колір стрілки» і змініть його на білий.

Крок 4. Визначте, чи бажаєте ви скористатися опцією «Запуск під час запуску»

Потім ви повинні вирішити, що робити з налаштуванням «Автоматично починати при запуску». Увімкнення цієї опції призведе до трохи розрядженого акумулятора, тому ви завжди зможете використовувати цю функцію. Якщо вимкнути цей параметр, вам доведеться відкрити Tap і повернути і натискати «Tap» і «Enable service» перемикання кожного разу, коли ви запускаєте телефон. Завдяки простоті, ми рекомендуємо включити його.

Крок 5. Використовуйте Tap, n ‘Turn

Використання повороту «N» дуже просте. Після увімкнення, просто поверніть телефон, а символ стрілки з’явиться у верхньому правому куті (або у верхньому лівому куті, якщо увімкнено режим лівої руки). Якщо ви не бажаєте обертати екран, просто проігноруйте цю кнопку — інакше просто натисніть кнопку, і екран телефону повернеться.

Тепер вам ніколи не доведеться турбуватися про випадкове обертання екрану. Але в той же час дуже легко повертати екран, коли вам це потрібно — так само, як Android 9.0 Pie!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector