Android 8.1 Oreo дозволяє приховати фоновий запуск і малювання над іншими програмами сповіщень

Однією з головних тем Android 8.0 було оновлення батареї.

Таке сповіщення не можна ігнорувати, тому, ймовірно, Google зробив це з вражаючими користувачами.

З міркувань безпеки, вони також додали статичне повідомлення, коли у вас є програми, які використовують інші програми — наприклад, спливаючі програми та програми з плаваючими інтерфейсами міхура, наприклад Chatty на Facebook.

На щастя, нове оновлення Android 8.1, що тільки що розпочалося, має компроміс на обох.

Приховування сповіщень, нанесення на інші програми,

Коли програма малює на інших програмах на Android 8.1, ви все одно побачите той же «Повідомлення про інші програми».

Просто натисніть більш довге повідомлення, потім перемкніть перемикач на «вимкнено», і ви ніколи більше не побачите це сповіщення для цього конкретного додатка.

Приховування сповіщення, програми Використання акумулятора,

Коли йдеться про сповіщення «Програми, що працюють у фоновому режимі», то вона все ще знаходиться у версії 8.1, але тепер у ній написано «Програми, що використовують батареї. «Знову ж таки, ви не можете просто відкинути його, але можете

Але є ще кращий спосіб впоратися з цим, який ніколи не дозволить вам побачити цей тип повідомлення знову. Програми та сповіщення, потім натисніть «Переглянути всі програми». «Звідти натисніть кнопку меню з трьома крапками у верхньому правому куті і виберіть» Показати систему «. «

Потім прокрутіть вниз і виберіть програму «Android system».

Це лише деякі з багатьох змін до нового оновлення Android 8.1, які будуть реалізовані на всіх придатних пристроях Pixel і Nexus як офіційне оновлення у грудні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector