Завантажити знайомства Галаксі Чат (Galaxy Chat) на Андроїд і комп’ютер безкоштовно

Завантажити Galaxy Chat для Android
Galaxy Chat

Захоплююча додаток Галаксі (Galaxy) Чат (Chat) — це чудовий майданчик, де можна зав’язати нові знайомства, знайти однодумців і навіть другу половинку. Програма привертає увагу незвичайним оформленням, зручним інтерфейсом і розширеними можливостями для кожного користувача. Завантажити Галаксі чат можна як на комп’ютер, так і на мобільний пристрій, а також користуватися онлайн-версією сервісу. Реєстрація на сайті проста і займе не більше пари хвилин, а зручний чат і інші корисні інструменти зроблять спілкування приємним і затягує.

Що таке Galaxy Chat

Програма Galaxy — Чат, Знайомства цікава тим, що нагадує соцмережа і гру одночасно. Кожен учасник може створити віртуального персонажа, через якого можна взаємодіяти з іншими людьми. У додатку є безліч групових бесід по інтересам, а при бажанні ви можете зав’язати діалог з ким-небудь особисто. В анкеті можна написати реальну інформацію про себе, вказати справжнє ім’я, вік і місто проживання, а також завантажити фотографії. При реєстрації необхідно ввести свій e-mail, на який прийде лист-підтвердження, після активації якого можна приступати до знайомств і спілкування.

Дівчина перед ноутбуком

Завантажити Galaxy Chat для Android

Завантажити додаток Galaxy — Чат, Знайомства на Андроїд — значить, відкрити для себе цілий світ цікавих людей, величезних можливостей і яскравих емоцій. Сервіс сумісний з усіма телефонами і планшетами на ОС Android, починаючи з версії 2.3. Завантажити безкоштовно Galaxy Чат варто також заради веселих ігор та розваг. Відзначайте сподобалися фото, влаштовуйте фотобаттли, ставте лайки, даруєте подарунки і стікери. Зверніть увагу, що деякі функції сайту є платними, наприклад, деякі подарунки, VIP-статус і просування анкети. Цей цікавий чат на Андроїд, скачати який можна на Google Play або за прямим посиланням, привертає увагу своїм незвичайним оформленням у вигляді планет, на кожній з яких живуть учасники зі схожими інтересами та іншими характеристиками. Таким чином, вам буде простіше знайти однодумців і зав’язати розмову з ними.

Пропонуємо вам подивитися короткий ролик, який дасть уявлення про програму:

Найцікавіше в додатку Галаксі Чат — це не тільки знайомства, а й захоплюючі міні-ігри. Ви можете завести собі віртуального вихованця і доглядати за ним. Що стосується ігрових персонажів, то процес їх створення такої ж, як і у відеоіграх. Виберіть ім’я свого героя, визначитеся із зовнішністю і кольором шкіри, прокачайте важливі навички. Щоб додати персонажеві індивідуальності, можна поставити на його голову корону або прикрасити яскравим медальйоном.

Galaxy Chat знайомства

Встановити Galaxy Chat на телефон коштує також відчайдушним модникам і всім, хто бажає заявити про свою індивідуальність. Зверніть увагу, що придбати одяг для персонажа або отримати доступ до деяких функцій можна за допомогою внутрішньо валюти або за виконання певних завдань. Додаток має свою систему рейтингу, від величини якого залежить популярність учасника.

Завантажити Galaxy Chat для Android

Завантажити Галаксі Чат для ПК

Завантажити додаток Galaxy Chat можна і на комп’ютер. Для цього вам знадобиться додатково встановити java-машину. Остання версія програми на ПК дозволяє використовувати всі переваги мобільної платформи, в тому числі і онлайн-гри «Мафія», «Золота лихоманка» та інші, грати в які дуже зручно з ПК або ноутбука. Зверніть увагу на вікове обмеження 18+.

онлайн версія

Веб-версія сервісу має величезну перевагу, оскільки завантажується безпосередньо з браузера. Щоб спілкуватися з друзями, грати в ігри і знайомитися онлайн, досить натиснути на кнопку «Увійти в галактику знайомств», після чого авторизуватися в системі і ввести код відновлення. Програма має прив’язку до популярних соцмережах — ВК, Однокласники, Facebook, Instagram і Twitter, де ви можете публікувати досягнення свого персонажа, хвалитися ігровими перемогами і продовжити знайомство з віртуальними співрозмовниками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector