Завантажити програму месенджер для спілкування Сигнал (Signal) на Андроїд і комп’ютер

Логотип Signal

Signal Private Messenger — ідеальне додаток для тих, хто хоче бути повністю впевнений у безпеці листування. Розробники месенджера гарантують посилені методи шифрування і захисту даних поряд з абсолютною відсутністю монетизації. Головна мета програми — забезпечити повну приватність користувачів, а також зручне користування сервісом. Про те, як працює додаток-месенджер, і яким чином його можна завантажити на свій пристрій, ми розповімо в даній статті.

Відгуки про програму Signal Private Messenger

Signal Private Messenger — перша програма для спілкування, яку рекомендував особисто Едвард Сноуден. Додаток від розробника Open Whisper Systems спочатку було розроблено для платформи iOS і є вдосконаленою версією попередніх програм компанії — TextSecure і RedPhone, за допомогою яких можна було безпечно дзвонити і обмінюватися повідомленнями з іншими абонентами. Мессенджер Private Signal поєднує в собі ці дві функції. Крістофер Соріано, який є експертом по криптографії, одного разу заявив, що кожен раз при завантаженні і використанні месенджера «десь починає плакати ФБР».

Дівчина за ноутбуком

Як завантажити і встановити месенджер Сигнал

Завантажити Signal і встановити його на свій пристрій ви можете абсолютно безкоштовно на різних популярних сервісах, наприклад, Google Play або завантажити сервіс по посиланню з нашого сайту. Для активації сервісу Сигнал досить вказати свій номер телефону і дати доступ до адресної книги свого девайса. Таким чином, ви можете назватися ким завгодно і не турбуватися про збереження анонімності даних. Шифрування в програмі може поширюватися не тільки на дзвінки та повідомлення, а й усі види вкладень — фото, відео і документи.

Версія додатка Сигнал для комп’ютера може використовуватися в якості розширення для браузера Google Chrome. Щоб користуватися сервісом для Windows, необхідно здійснити прив’язку програми до мобільного пристрою, відсканувавши зі смартфона QR-код. Завантажити безкоштовно месенджер можна і на iPhone через сервіс App Store.

Якщо ви вирішили завантажити утиліту для Android, зверніть увагу, що програма сумісна навіть з ранніми версіями ОС, починаючи з 2.3. На сьогоднішній день месенджер не працює на планшетах, однак, найближчим часом може з’явитися нова версія, адаптована під великі екрани. Інтерфейс програми досить простий і багато в чому нагадує Telegram. Ви можете відразу бачити, хто з друзів у вашій телефонній книзі теж встиг встановити месенджер, оскільки ці контакти відзначені олівцем.

екран смартфона

Безпека додатки

Чи варто довіряти Signal Приватні Messenger? Головне питання, яке хвилює користувачів — наскільки безпечний протокол шифрування програми. В основі роботи програми — алгоритм наскрізного шифрування, що дозволяє надійно захистити будь-яку інформацію. Ви можете спілкуватися в групі або листуватися з одним співрозмовником — у всіх випадках протокол розроблений з максимальною оптимізацією, а передача інформації відбувається миттєво.

Як прочитати чуже листування в додатку? Це практично неможливо навіть для мобільних операторів. Програма використовує відкритий вихідний код, який доступний для аналізу будь-яким кваліфікованим користувачем. Сигнал — єдиний месенджер з відкритими криптографічними протоколами, що забезпечують безпечний обмін повідомленнями. Для входу в систему не потрібно підтвердження логіна і пароля, тому обчислити вас, як і зламати канал нереально.

Signal Мессенджер безпеку якого не викликає сумнівів навіть у агентів спецслужб, гарантує не тільки повну анонімність дзвінків і листування, а й відмінна якість спілкування: всі повідомлення доходять миттєво, а вашого співрозмовника відмінно чутно, навіть якщо вас розділяє океан.

Чи користуєтеся Сигнал Приватні на комп’ютері або мобільному пристрої? Поділіться враженнями від роботи сервісу в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Warning: imagejpeg(http://smartandyoung.com.ua/wp-content/cache/thumb/stub_b6c5152f5e25861_100x100.jpg): failed to open stream: HTTP wrapper does not support writeable connections in /var/www/vbolib01/data/www/smartandyoung.com.ua/wp-content/plugins/kama-thumbnail/class.Kama_Make_Thumb.php on line 688

Warning: chmod(): Can not call chmod() for a non-standard stream in /var/www/vbolib01/data/www/smartandyoung.com.ua/wp-content/plugins/kama-thumbnail/class.Kama_Make_Thumb.php on line 690

Warning: imagejpeg(http://smartandyoung.com.ua/wp-content/cache/thumb/stub_b6c5152f5e25861_320x200.jpg): failed to open stream: HTTP wrapper does not support writeable connections in /var/www/vbolib01/data/www/smartandyoung.com.ua/wp-content/plugins/kama-thumbnail/class.Kama_Make_Thumb.php on line 688

Warning: chmod(): Can not call chmod() for a non-standard stream in /var/www/vbolib01/data/www/smartandyoung.com.ua/wp-content/plugins/kama-thumbnail/class.Kama_Make_Thumb.php on line 690
Adblock
detector