Завантажити безкоштовно відчути Азар (Azar) для комп’ютерів та смартфонів на Андроїд

Відчути на смартфоні

Azar — безкоштовний додаток, яке внесе у ваше життя різноманітність у вигляді яскравих емоцій і випадкових знайомств з новими людьми. Його основою є відео-спілкування з користувачами, що знаходяться в різних куточках світу. На сьогоднішній день для користувача аудиторія становить близько 500 млн осіб.

Як можна спілкуватися в Azar

Для початку завантажте Azar-відеочат на свій пристрій. У програми є російськомовний інтерфейс, що дуже зручно для наших співвітчизників. Відразу після установки ви ознайомитеся з правилами, які розкажуть про програму в цілому, а також з переліком дозволених і заборонених дій.

Далі потрібно пройти процес реєстрації, де потрібно вказати інформацію про себе і завантажити фото. Якщо у вас вже існує аккаунт в Facebook, можете заходити через нього. Потім вибираєте характеристики, за якими буде здійснюватися пошук співрозмовника, наприклад, стать і країна. Можна відзначити загальносвітової пошук або вказати конкретну країну і місто. Таку маніпуляцію можливо виконати тільки купивши преміум-доступ.

Особиста інформація під надійним захистом. Дані, які ви вводите при реєстрації, не передаються третім особам (крім тих, якими в відкриту діліться на своїй сторінці).

Дівчина з ноутбуком на ліжку

В основному меню представлено 4 розділу:

 1. Друзі.
 2. Історія, що зберігає листування.
 3. Історія пошуку і знайомств.
 4. Фронтальна камера.

Внизу екрана знаходяться вкладки з ефектами, які накладаються на картинку, аксесуарами (капелюхи, вуса, перуки) і Актіон (додаткові анімації).

Серед головних особливостей утиліти, можна виділити наступні:

 • Повідомляти адміністратора про порушення, якщо хтось із співрозмовників некоректно виражається. У перший раз користувачеві висувають порушення, при повторній скарзі — блокують обліковий запис.
 • Вподобаних людей можна додавати в друзі.
 • Здійснювати відеодзвінки.
 • Обмінюватися текстовими, відео повідомленнями, смайликами, стікерами.
 • Переглядати збережені діалоги.
 • Існує система компліментів, яка підкаже, кому ви сподобалися.
 • Здійснюється переклад повідомлень, якщо ви розмовляєте з іноземцями.
 • За нові знайомства ви будете отримувати окуляри.

Відео чат

Випадковий відчути — це одне з найкращих і популярних безкоштовних додатків, створених для відео спілкування. Користувач сплачує тільки за інтернет-трафік згідно тарифів, встановлених оператором. Він вмістив в себе простий і зручний інтерфейс, а також гарне оформлення. Вбудовані покупки, звичайно ж, є, але без них цілком можна обійтися.

Азар може працювати онлайн, також його можна завантажити на ноутбук, комп’ютер, планшет або смартфон. Давайте докладніше розберемося в системних вимогах для кожного з девайсів.

Версія Азар для ноутбуків

Для установки Azar на ноутбук, операційна система вашого пристрою повинна бути Windows 10, 8.1 або 8. Ще одна умова — наявність камери, емулятора, краще BlueStacks і доступ до інтернету.

У магазині додатків в пошуковому рядку введіть назву програми і серед виданого списку виберіть потрібне, потім натисніть кнопку «Встановити». Прийміть необхідні дозволи і почекайте, поки виконається завантаження. Після цього в емуляторі з’явиться іконка встановленого софта.

Готово. Можна починати користуватися.

Безліч аватарок і смартфон

Azar для смартфонів на Android і Windows Phone

Якщо вашим гаджетом підтримується функція відеочату, то проблем з запуском не виникне.

Існують тільки вимоги до операційної системи, для Android це 2.3 і вище, для Windows Phone — 8, 8.1.

Процес установки такий, як і на ПК або ноутбук, через магазин додатків або інший сайт, з якого можна скачати Азар-відеочат.

З’єднання можливо через мережу 3G, 4G і Wi-Fi.

Онлайн-версія відеочату

На жаль, на даний момент веб-версії додатка немає. Може це й на краще, адже розробники турбуються про безпеку своїх користувачів і щоб почати онлайн спілкування, потрібно завантажити програму і заходити в неї під своїм ніком.

Azar — дуже цікавий додаток, що дозволяє вести відео спілкування з випадковими людьми, а також заводити нові знайомства і знаходити друзів. Якщо ви любите розмови без обмежень, тоді цей відчути створений для вас.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector