Виняток unknown software exception в Apex Legends

При запуску популярної мережевої гри «Apex Legends» ми можемо зіткнутися з раптовим вильотом гри, що супроводжується повідомленням «Виключення unknown software exception … в додаток за адресою ….». Причиною помилки зазвичай стає невідповідність конфігурації ПК мінімальним вимогам гри, а також некоректна робота антічітінговой утиліти «EasyAntiCheat». Нижче розберемо суть виниклої дисфункції і способи її вирішення.

Причини помилки «Виключення unknown software exception»

У перекладі повний текст помилки звучить як «Невідоме виключення програмного забезпечення (0хс000001d) в додатку за адресою 0х00007FFD3E4AB15».

Поява даної проблеми в Apex Legends може бути викликано наступними факторами:

  • Код програми недостатньо налагоджений її розробниками;
  • Користувач запускає гру на комп’ютерах із застарілим центральним процесором. Зокрема, розробники заявили, що Apex Legends не працюватиме на процесорах «AMD Phenom» або більш ранніх процесорах, які не підтримують набір команд SS4.2;
  • Нестабільно працює програма «EasyAntiCheat», що забезпечує захист гри чітера і чітерскіх програм;
  • Програма запускається не від імені адміністратора;
  • В системі встановлений нестабільний драйвер відеокарти.

Давайте розберемося, яким чином можна обійти повідомлення «unknown software exception» в грі.

Перевірка системи на відповідність вимогам гри Apex Legends

Насамперед рекомендуємо перевірити ваш PC на відповідність мінімальним системним вимогам. Вони такі:

Системні вимоги Apex Legends

Перевірте відповідність вашого ПК системним вимогам гри

Якщо у вас встановлений згаданий нами AMD Phenom або ще старіші процесори, то патч чекати не варто. Розробники заявили, що гра не буде підтримувати процесори такого типу, і чекати апдейт — безглузде заняття.

Не підтримуються AMD Phenom

Гра не буде підтримувати процесори AMD Phenom і більш ранні ЦП

Якщо ваша система відповідає вимогам гри, тоді йдемо далі.

Установка налаштувань графіки на мінімальні

Якщо у вас Apex Legends запускається, але пізніше вилітає з помилкою «unknown software exception», тоді рекомендуємо встановити графічні налаштування гри на мінімальні. У деяких випадках це допомагає позбутися від проблеми з виключенням.

Відновлення функціоналу Easy Anti-Cheat

У деяких випадках причиною проблеми може бути некоректна робота антічітінговой програми «EasyAntiCheat». Для вирішення виниклої помилки перейдіть по шляху:

Program Files — Origin Games — Apex — Easy Anti-Cheat

Запустіть потім виконуваний файл EasyAntiCheat_Setup.exe. Після запуску натисніть на «Допомога у відновленні» зліва знизу. Після завершення процедури перезапустіть гру.

EasyAntiCheat

Натисніть на «Допомога у відновленні»

Установка свіжих драйверів для графічної карти

Також перевірте, чи встановлені у вашій системи свіжі драйвера для відеокарти з сайту виробника карти, і при необхідності встановіть їх. Також може допомогти використання напівавтоматичних програм для установки драйверів типу «DriverPack Solution», які встановлять поновлення за вас.

Якщо це не допомогло, то рекомендуємо зробити відкат драйвера Нвідіа до версії 417.71. Деяким користувачам це допомогло вирішити проблему «Виключення unknown software exception» в популярній грі Apex Legends.

Запуск Apex Legends з правами адміністратора

Обов’язковим правилом є запуск гри з адміністративними правами. Наведіть програму на ярлик AL на робочому столі, натисніть на ПКМ і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

Запуск від адміністратора

Запускайте гру від адміністратора

Повна перевстановлення гри для усунення помилки «Виключення unknown …»

Якщо нічого з перерахованого не допомогло, повністю переустановите саму програму. Спочатку видаліть гру, перезавантажте ПК і потім встановіть софт заново.

Запуск Apex Legends на базисі Windows 10

За відгуками користувачів, помилка рідше з’являється на машинах з ОС Віндовс 10. Тому якщо ви користуєтеся застарілими операційними системами, рекомендуємо зробити вибір на користь «десятки».

Вас зацікавить: Рішення проблеми unable-to-connect в Apex Legends.

висновок

Появи повідомлення «Виключення unknown software exception» в популярній грі Apex Legends найбільш часто пов’язано з невідповідністю ПК системним вимогою. А також проблемами в роботі програми «EasyAntiCheat». Виконайте всі перераховані вище поради, це допоможе усунути розглянуту нами проблему на вашому ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector