Тарифи хайп від лайфсел. Підвищення абонлпати. Куди перейти і як перейти?


Компанія Лайфсел поступово виконує свої обіцянки, які були дані після зміни назви і зміни власника. А саме, то що основна мета компанії це молодь і абоненти, яким потрібен хороший інтернет. Ось тільки вони ще тоді забули сказати, що разом з цією обіцянкою абонентська плата буде постійно збільшуватися, а тарифи з низькою абонплатою будуть закриватися. Як це сталося з тарифами дзвінки всім, оптимальний смартфон і так далі ..

Тепер введений ще один тариф з зрозумілим тільки для молоді назвою — хайп. Хоча суть від цього не змінюється. Підвищена кількість трафіку в сукупності з підвищеною абонплатою і є на думку оператора тариф для молоді.

Тариф хайп — вартість і послуги.

булопісля 12.12.2018

абонплата

75 грн в місяць

100 грн за 4 тижні

Дзвінки всередині мережі

Безліміт

Безліміт

Дзвінки на інші мережі

75 хвилин

75 хвилин

Інтернет

10 гігабайт

8 гігабайт

Соц мережі

тільки Facebook

тільки Facebook

Як компанія лайфселл збільшила абонплату?

На даний момент, а саме з 12.12.2018 року для всіх тарифних планів лайфсел збільшилася абонентську плату. Наскільки і чому можна оцінити в цій статті. Але сенс в тому, що ніяких булочок і додаткових послуг в тариф включено не було. А кількість гігабайт в пакеті ще й зменшилася.

Навіщо цей тариф і кому він потрібен?

Спочатку слід пошукати альтернативу даному тарифному плану. А це або дзвінки всім (80 грн абонплата) і 3 гігабайтами інтернету або більш дорогі тарифи. Хоча можна розглянути такий варіант як смарт сім’я, особливо якщо все в вашій родині використовують лайфсел.

У тому випадку якщо номер і оператор для вас не є важливим, то набагато простіше купити новий пакет з новим тарифом та іншого оператора.

Як підключити тариф хайп?

Перейти з іншого тарифу можна за допомогою запиту — * 345 #

Чи має сенс переходити?

Вирішувати, безумовно Вам, але при таких збільшеннях в 30 і більше відсотків — перехід не має сенсу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector