Тариф смарт контракт Лайфсел. Порівняння смартфон 3g передоплата

смарт контракт лайфсел
Ми вже не раз порушували тарифний план смартфон 3g і його реінкарнації, а також плідне копіювання тарифних планів від Водафон. І так як ми живемо в досить неспокійний час де умови обслуговування тарифного плану може змінюватися щомісяця, розглядалися тільки тарифи на передоплаті негайно торкнемося  тариф на контрактній основі. І тільки з однієї причини, але про все по порядку.

Кількість і вартість послуг в тарифі смарт контракт

Відразу скажемо, що до уваги беремо тільки найдешевшу версію серед даної лінійки, а саме тариф смарт контракт з міткою M.

смарт контракт

Смартфон 3G передоплата

Абонентська плата

50 грн

50 грн (для києва 60 грн)

Дзвінки всередині мережі

безлим

Дзвінки на інші оператори

100 хвилин

75 хвилин

Інтернет

2 гігабайти

Соц мережі і месенджери

Текстовий трафік не враховується

У чому недоліки і переваги тарифного плану смарт контракт

Про недоліки контрактних тарифів можете дізнатися тут, але головне варто розуміти, що ви укладаєте контракт і для того щоб його розірвати мало просто викинути сім карту. Вам доведеться платити щомісяця абонентську плату незалежно від її використання.

Що стосується переваги, то воно дійсно може бути цікавим для багатьох абонентів

— Не використовуються хвилини, мегабайти переноситься на наступний місяць. І як каже оператор — послуги не згорають.

Хоча вони все ж згоряють, але не відразу !!!

Іншими словами якщо ви не встигли витратити 2 гігабайти інтернету в цьому місяці, то невитрачені мегабайти будуть перенесені на наступний місяць, але при цьому в обов’язковому порядку необхідно сплатити абонплату. Мегабайти і хвилини з минулого місяця будуть використовуватися в першу чергу, АЛЕ накопичувати трафік у вас все одно не вийде тому як перенесення буде тільки за минулий місяць, решта все одно згорить.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector