Тариф київстар датчик докладно застосування, призначення. вартість

київстар датчик
Про тарифні плани для дзвінків і для серфінгу в інтернеті, такі як київстар онлайн відомі практично всім абонентам і все прекрасно розуміють навіщо і скільки мегабайт інтернету мені необхідно для тих чи інших потреб. Але коли мова заходить про більш екзотичних тарифних планах, то багато хто не розуміє в чому суть цих тарифів. Одним з таких є тариф Київстар датчик.

Для чого необхідний тариф київстар датчик?

Тарифний план датчик спочатку розроблявся і застосовується для установки в різні датчики охоронної, пожежної сигналізації, а також для різного роду організації стеження за об’єктами за допомогою GPS трекерів.

Суть в тому, що ви можете використовувати в сигналізації будь-який інший тарифний план, але тарифікація і облік кількості мегабайт в тарифах для серфінгу в мережі постійно округляється до 200 кілобайт і знімаються кожен раз, як тільки був переданий один байт інформації. І це аж ніяк не заважає під час обміну повідомленнями через месенджери, соц мережі і так далі. Але якщо у вас встановлена ​​пожежна сигналізація від компанії triniti-sb.com.ua з великою кількістю датчиків диму, датчиками розбиття скла і через певний проміжок часу дана сигналізація передає по 5-10 байт інформації на сервер. То вже через 100 таких передач в тарифі Київстар онлайн буде витрачено близько 20 мегабайт даних. А якщо ви відстежуєте рух вантажу за допомогою трекера то через 2-3 дня будь-який інший пакет необхідно буде знову поповнювати. У той час як при використанні тарифу датчик ви платите за фактичне використання мегабайт без округлення, в тому випадку якщо сигналізація передала 5 кілобайт, Ви заплатите за 5 кілобайт, без будь-яких заокруглень.

Вартість послуг в тарифі Київстар датчик

абонплата

30 грн в місяць

Дзвінки в мережі київстар

450 хвилин на місяць

СМС повідомлення

600 штук в місяць

Інтернет

300 мегабайт

Дзвінки на інші номери

1,5 грн хвилина (але даний пакет і не призначений для здійснення дзвінків)

Приклади і подальший розвиток такого роду пакетів

З огляду на, що з кожним днем ​​ми все більше входимо в еру IOT (інтернету речей), то такі такі пакети будуть все більш популярними. І якщо вже зараз можна підключити чайник до інтернету і включати його перебуваючи на підході до будинку, то через пару років можна буде управляти будь-якою побутовою технікою зі свого смартфона. Але якщо ми говоримо про техніку яка перебуває вдома, то немає ніяких проблем підключити її до WIFI, а що робити з автомобілем, гаражем, дачею, де постійного доступу до мережі просто немає. Та він і не потрібен. Так що в цьому плані компанія Київстар та компанія Водафон (у них є схожий тариф) працює в правильному напрямку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector