Способи перекладу грошей з ЯК на карту Ощадбанку —


Яндекс.Деньги — це популярна платіжна система з великою аудиторією користувачів. Вона дозволяє проводити найрізноманітніші операції, починаючи від покупок в інтернеті і закінчуючи оплатою штрафів і ЖКГ. Однак гаманець ЯД можна не тільки поповнювати, але також знімати з нього гроші. Сьогодні сайт агдеденьгі.ру розповість, як зробити переклад з Яндекс.Денег на карту Ощадбанку.

Інструкція з переказу грошей з ЯД на банківську карту

Отже, перше з чого потрібно почати — це авторизацію в системі Яндекс.Деньги. Для цього необхідно перейти на сайт money.yandex.ru і виконати вхід в свій аккаунт, ввівши логін і пароль.

Потрапивши в профіль, перейдіть за посиланням «Зняти».

Відкриється форма, де потрібно вказати призначення перекладу. Виберіть банківську карту.

Після цього, потрібно вказати номер своєї картки та суму, яку ви хочете зняти.

Важливо! Переклад на банківську карту, можливий тільки при наявності іменного статусу гаманця. Якщо ви анонім, ви не зможете зняти гроші. Більше інформації про статуси гаманця, ви знайдете на сайті agdedengi.ru.

Тепер потрібно тільки підтвердити операцію. Натисніть кнопку Заплатити і гроші відправляться на вашу карту.

Нагадування про платежі допомагає згадати про рахунки, які ви платите регулярно. Ви можете налаштувати періодичність відправки листів на вашу пошту. Вони будуть нагадувати про найближчих платежах.

Термін зарахування грошей

Термін зарахування коштів на карту Ощадбанку зазвичай не великий. У більшості випадків гроші проходять протягом декількох хвилин. Іноді можуть виникати затримки. Вони трапляються через збої в системі банку або Яндекса. Але не переживайте. Ваша операція може затягнутися максимум на кілька годин.

Максимальний термін зарахування становить 5 робочих днів, але практиці гроші приходять набагато швидше.

Комісія

Комісія з перекладу на карту, становить 3% + ₽45 за одну операцію. Якщо ви переводите кошти на прив’язану карту, то комісія зменшується до 1,5% (мінімум 35 руб.). При переказі коштів на картку Яндекс.Деньги, кошти виводяться безкоштовно, так як карта ЯД об’єднується з гаманцем.

При поповненні гаманця через банкомати Ощадбанку, комісія не стягується. Причому ви можете користуватися картою будь-якого банку.

висновок

При створенні гаманця ЯД, агдеденьгі.ру рекомендує відразу ж підвищувати статус до іменного. Цього буде достатньо, щоб комфортно користуватися сервісом і мати можливість виводити гроші на картку Ощадбанку або інших банків. Сама ж операція перекладу, досить проста і не потребує багато часу.

Більш детально з інформацією щодо переведення можна ознайомитися тут

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector