Що таке QIP (Квіп), чим він кращий стандартного ICQ клієнта

Логотип QIP

Звичка спілкуватися в інтернеті в режимі-онлайн сьогодні є майже у всіх людей. Для цього існує багато різноманітних програм, за допомогою яких це можна зробити. Всі вони мають свої плюси і мінуси.

Сьогодні ми розповімо про програму для онлайн-спілкування під назвою QIP. За допомогою даного мессенджера можна спілкуватися з друзями, знайомими, колегами.

Що таке QIP

Квіп — це безкоштовний месенджер для спілкування і обміну швидкими повідомленнями. Це технічний інтернет-пейджер, за допомогою якого повідомлення в онлайн режимі миттєво доставляються абоненту.

Інтерфейс програми легкий в управлінні, не перевантажений рекламою, звуковим і колірним оформленням. Головні переваги софта — практичність і простота у використанні. За допомогою спеціальних плагінів користувач може вдосконалити Квіп.

Розроблено додаток було в 2004 році програмістом любителем, Ільхамом Зюлькорнеевим. Він розробив утиліту для особистого користування на мові Delphi. Головним завданням його програми було швидко приймати і відсилати повідомлення. В ході експлуатації він удосконалив програму і тепер нею користується багато людей.

Дівчата зі смартфонами

На даний момент доступні дві версії програми, 2005 і 2010 років випуску. У 2010 році програма була удосконалення, стало безпечнішим і отримало нові можливості.

Чим Квіп краще стандартного ICQ клієнта

На перший погляд може здатися, що програми схожі між собою, але це не так. Зараз ми постараємося пояснити в чому між ними різниця.

Статуси

У момент натискання користувачем клавіші «Статус», за замовчуванням буде встановлено режим «Невидимий для всіх». Для себе в Квіп Ви зможете налаштувати статус за бажанням. В асьці користувач не побачить всі перераховані статуси. Це не сильно важливо, але все ж в QIP у користувача більше можливостей.

Так що будьте готові до того, що ті друзі, які користуються аською замість виставленого статусу, будуть бачити стандартний — «В мережі».

вікно QIP

Додавання користувачів в особисті контакти

Завдяки кнопочки «Пошук / Додати» в утиліті Квіп реально доповнити список контактів. Коли натиснете на кнопку, то відкриється віконце пошуку, воно досить велике за параметрами.

Для здійснення пошуку доступні не тільки стандартні параметри, такі як: адреса електронної пошти, П.І.Б., UIN, а й додаткові — ключові фрази, участь людини в групах чату.

Коли знайдете потрібний контакт, натисніть на нього за допомогою лівої кнопки мишки, після цього утиліта видасть запит на додавання його в список номерів. Також можливо додати дані до якої-небудь групи контактів на вибір.

В ICQ же контакти всіх людей належать до якоїсь певної групи і без групи контакту бути не може.

Після виконання потрібних дій новий контакт буде додано до списку месенджера. Все, можете спілкуватися з людиною.

вікно QIP

Вікно обміну смс

Для відкриття вікна з листуванням користувачеві досить натиснути двічі на ім’я тієї людини, з яким необхідно поспілкуватися. Якщо подивитися на дане вікно, то воно цілком схоже на вікно аськи, але все ж відмінності є.

Якщо візуально порівняти вікна листування обох софтів, то відмінності видно відразу. У QIP воно інформатівней і оснащений великим переліком налаштувань, ніж в ICQ. Сам процес обміну смс в Квіп такий же, як і в асьці. Після написання повідомлення натискаєте на кнопку «Переслати» і все. Одночасно з передачею тексту смс виявиться у верхній частині екрану в історії спілкування.

Головною відмінністю між двома мессенджерами є те, що Квіп може в одному вікні спілкування тримати кілька людей у ​​вигляді різних вкладок.

Перемикатися від одного співрозмовника до іншого можна за допомогою мишки. Також дана дія можна виконати натисканням сполучення клавіш Ctrl + Tab.

Люди з телефонами в метро

Присутність кількох людей в одному вікні листування створює розгорнуту можливість клавіш «Закрити» і «Відкрити». Дані кнопки в QIP оснащені додатковим меню, відкрити яке можна, натиснувши на потрібну стрілку на екрані. Відкривайте меню кнопок і вибирайте те що саме необхідно для спілкування.

Роздільна панель

У Квіп між полями повідомлень розташована панель зі знаками, які допомагають в спілкуванні. За допомогою цієї функції користувач побачить скільки в повідомленні знаків, поставить смайлик, буде використовувати ефекти для оформлення тексту. До речі, в QIP вибір смайликів набагато більше ніж в асьці. Також клієнт зможе переглянути історію спілкування з друзями за допомогою піктограми «Н». В асьці такого немає. У Квіп всю історію спілкування можна побачити повністю — це дуже зручно.

За допомогою піктограми у вигляді ключика користувачеві надається шанс встановити персональний пароль. Після установки пароля історія повідомлень не буде доступна іншим людям.

Щоб розібратися з відмінностями утиліт варто просто встановити Квіп на персональний пристрій і випробувати софт в дії. Так як додаток пізнається краще на практиці.

Чи актуально зараз використання QIP

Відповідь на таке питання тільки один — за бажанням клієнта. Якщо людина звикла користуватися аською, то і далі буде користуватися цією програмою. Якщо людина хоче користуватися новим додатком, то встановить на пристрій програму QIP. Після переходу на нову програму, клієнт не пошкодує, просто знадобитися деякий час, щоб розібратися з технічною базою софта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector