Що таке месенджер HipChat від Atlassian, де взяти Хіпчат російською

hipchat

Додаток HipChat зовсім не схоже на більшість месенджерів для спілкування і обміну файлами. Ця продумана віртуальна система для повноцінного спілкування між клієнтами і замовниками дозволяє оптимізувати робочий процес і зробити співпрацю більш продуктивним. Можливості програми дозволяють створювати тематичні кімнати для ділового листування та обміну важливими даними. Робота сервісу можлива як за допомогою веб-інтерфейсу, так і через програмний клієнт для ПК і мобільних пристроїв. Безкоштовна версія програми під назвою Basic дозволяє користуватися більшістю функцій HipChat з можливістю реєстрації великої кількості співробітників.

Що таке HipChat

Розробником програми HipChat є австралійська компанія Atlassian, яка відома також своїм продуктом JIRA. Сьогодні програмні продукти Atlassian широко відомі на світовому ринку, оскільки є якісними і зручними інструментами для організації командної діяльності. Що стосується HipChat, то це не стільки програмне забезпечення, скільки зручний робочий сервіс. Робота з додатком починається з реєстрації на веб-ресурсі інформаційного поля. Так як додаток є мультиплатформенним, вашим колеги можуть бути на зв’язку 24 години на добу, як з ПК, так і з планшета або мобільного телефону.

Мессенджер hipchat

При реєстрації необхідно вказати назву компанії, а також ввести електронні адреси учасників для запрошення в команду. Конференції можна створювати тільки з зареєстрованих учасників, оскільки нових членів команди може запрошувати тільки засновник бесіди. Повідомленнями в чаті можна обмінюватися звичайним способом без сучасних протоколів шифрування та інших особливостей. Інтерфейс Хіпчата надзвичайно зручний — немає ніяких зайвих інструментів, сотень яскравих смайликів і інших відволікаючих дрібниць.

Порівняння HipChat з іншими мессенджерами

Чим унікальна програма HipChat? Якщо порівнювати сервіс з аналогічними мессенджерами, можна помітити, що Хіпчат має масу можливостей для ділового спілкування і зручної роботи з файлами. Найбільш відомими перевагами програми є:

  • Зберігання відправляються файлів на сервері. На відміну від Skype, ви можете завантажити документ, посилання або архів в будь-який час, навіть якщо вас не було в мережі на момент відправки файлу.
  • Можливість сортування завантажених файлів за датою з функцією швидкого пошуку.
  • Монетизація. Ви можете запросити в компанію безкоштовно не більше п’яти учасників. За кожного користувача, запрошеного понад п’ятірки, необхідно платити по $ 2 в місяць.
  • Додаткові інструменти для відеодзвінків — кнопка підняття руки, швидкий доступ до робочого столу.
  • Інтеграція з іншими сайтами та інструментами, в які входить понад 185 сервісів.

Корпоративний портал HipChat не новинка на ринку програмного забезпечення, однак, додаток має цілу низку корисних функцій, що дозволяють автоматизувати робочі процеси і контролювати їх виконання. Незважаючи на широкий вибір безкоштовних аналогів, програма може бути дуже корисною для великих підприємств і маленьких компаній. Якщо у вас в команді менше 5 осіб, скористайтеся всіма інструментами версії Basic безкоштовно, а потім вирішуйте, чи варто переходити на платну версію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector