При підключенні до інтернету напис «збережено захист WPA, WPA2» — що робити?

Часто у користувачів виникає проблема з підключенням до інтернету, коли мережа діє, але сигнал НЕ лунає. Пристрій може намагатися підключитися до точки доступу, але з’являється напис «Збережено захист WPA» і в результаті з’єднання відсутня.

Помилка Wi-Fi підключення

Іноді буває, що девайс до мережі підключається, але по факту роздача інтернету не працює

Що з цим робити? У більшості випадків неполадки стосуються не телефону або планшета, пристроїв на Андроїд, а самого роутера. Є кілька способів змінити його настройки, щоб налагодити його на коректну роботу і якісне з’єднання з вашим обладнанням.

Перезавантаження і перепрошивка роутера

Іноді для вирішення проблеми із з’єднанням, коли вибиває «Збережено захист WPA», досить зробити перезавантаження точки Wi-Fi і заново підключитися до неї. Ймовірно, в роботі маршрутизатора просто виникла неполадка, яка легко усувається його перезапуском.

Перезавантаження маршрутизатора через веб-інтерфейс

Ще одна можлива причина, пов’язана з некоректною роботою обладнання, може бути пов’язана з тим, що у нього застаріла прошивка. Скачайте з сайту виробника найбільш актуальну прошивку для маршрутизатора, завантажте файл в меню налаштувань.

Налаштування відкриваються так: введіть IP-адресу роутера в адресний рядок будь-якого браузера, впишіть значення «Admin» замість логіна і пароля, якщо ви не змінювали їх.

Після входу поновіть обладнання. Навіть якщо справа не в прошивці, зайвий раз поставити нову версію завжди корисно, адже випускаючи її, виробник виправляє всі попередні неполадки.

Регіональні настройки

Доступ до мережі може бути недоступний через банальну причину — в обладнанні неправильно встановлений регіон, де ви проживаєте.

Щоб з’ясувати це, зайдіть в настройки маршрутизатора, виберіть розділ Wireless, рядок Wireless Settings (для моделей марки TP-Link) і перевірте, який регіон вказано в рядку з однойменною назвою. Якщо дані є некоректними, виправте їх.

Налаштування регіону підключення на роутері

Якщо у вас роутер іншої марки, шукайте ці дані в розділі, де крім регіону задається ім’я пристрою, а також параметри з’єднання.

Проблеми з паролем

Перевірка правильності ключа

У деяких випадках рядок «Збережено захист WPA» з’являється, якщо при підключенні ви ввели невірний пароль. Щоб скинути його, натисніть на значок мережі, виберіть «Видалити», після чого заново підключіться і введіть правильну комбінацію.

Зміна пароля і типу шифрування

Цілком ймовірно, що пристрій, за допомогою якого ви підключаєтеся до Wi-Fi, не сприймає пароль або тип його шифрування. Ці параметри змінюються в настройках обладнання.

Щоб зробити це на моделях марки TP-Link, зайдіть в меню Wireless, виберіть вкладку Wireless Security. Тут ви зміните пароль — спробуйте створити комбінацію, що складається тільки з цифр. Нижче виберіть спосіб шифрування — найкраще вибрати пункт WPA / WPA2 — Personal (Recommended), встановіть тип AES.

Параметри безпеки Wi-Fi

Не забудьте зберегти зміни, зробіть перезавантаження і заново встановіть з’єднання з Wi-Fi зі свого гаджета. Зверніть увагу, що при установці нового пароля і зміні параметрів вам потрібно змінити дані на інших пристроях, які раніше з’єднувалися з цим бездротовим підключенням.

Зміна режиму роботи

З’єднання часто відсутня через те, що телефон, планшет або інша техніка не підтримує режим роботи роутера. Існує три таких режиму, всі вони називаються латинськими буквами b, g, n. Якщо маршрутизатор встановлений на роботу в режимі n, а гаджет його не підтримує, то вам не вдасться їх з’єднати.

Тому проведіть експеримент: спробуйте змінити спосіб роботи пристрою, для чого необхідно виконати наступні дії:

  • Зайдіть в налаштування обладнання, скористайтеся згаданим раніше розділом Wireless, вкладка Wireless Settings.
  • Зупиніться на рядку під назвою Mode.
  • Тепер вам належить вибрати інший режим — використовуйте варіант з наявністю всіх трьох букв — b, g, n, щоб ви могли підключатися до Wi-Fi з усіх пристроїв, що працюють, по крайней мере, в одному з цих режимів.

У моделях ASUS такі параметри ви побачите в меню «Бездротова мережа», де є вкладка з вибором режиму — зупиніться на варіанті Auto або Mixed.

Перевірка каналів мережі Wi-Fi

Що ще можна зробити, якщо у вас немає з’єднання, і вибиває напис «Збережено захист WPA2»? Змінити канал, на якому працює обладнання для бездротового підключення до мережі.

Для цього зробіть наступне:

  • Зайдіть в налаштування, розділ Wireless, вкладка Wireless Settings — при використанні пристрою TP-Link, або «Бездротова мережа» — для моделей від ASUS.
  • Виберіть пункт «Ширина каналу» або «Chanel Width».
  • Бажано вибирати варіант Auto або пункт, в якому буде одночасно кілька значень ширини каналу.
  • Перевірка каналу бездротової мережі
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector