Поповнення Київстар картою без комісії. Як поповнити рахунок

ibox закритий
Вже досить давно картки поповнення рахунку витіснили різні ibox апарати, додатки, сайти поповнення, а також послуги інтернет банкінгу. Але при цьому всі ці способи продовжують існувати і кожен з них бере за поповнення рахунку свою комісію. Наприклад відомий практично всім Приват24 бере комісію за поповнення рахунку до 50 грн — 1 грн, а більше 2 грн. І якщо поповнювати рахунок на 80 гривень, то комісія в 2 гривні відносно не така вже й велика, але якщо потрібно поповнити рахунок на 20, 10 або 1 грн, то збір приват банку вже виявляється істотним. Але поки що залишилися способи поповнити рахунок без комісії.

Як поповнити рахунок Київстар без комісії

І як не дивно методика аналогічна для всіх операторів. Ось тут розписано поповнення рахунку Водафон і точно також можна поповнити рахунок і в лайфселл.

1. Заходимо на сайт Київстар в розділ поповнити рахунок — https://pay.kyivstar.ua/.

поповнення рахунку київстар картою

2. Вводимо свої дані, номер телефону, номер карти, суму поповнення, термін дії вашої картки та CVV код. І натискаємо далі. Після вас перекидає на сторінку де необхідно підтвердити оплату шляхом введення тимчасового пароля, який прийшов Вам не телефон.

оплата пройшла без комісії

Нюанси такого поповнення

Для того щоб оплата пройшла в налаштуваннях банківської карти повинна бути включена оплата в інтернеті.

Таким чином, можна поповнити рахунок навіть на 1 грн і ви не заплатите ні копійки комісії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector