Підвищення абонплати тарифних планів Лайфсел грудень 2018 Що робити і офіційне виправдання від оператора


З 12.12.2018 року компанія лайфсел вирішила серйозно переглянути свою фінансову політику по відношенню до своїх абонентів. А саме підняти абонентську плату практично для всіх існуючих тарифних планів. Винятки становлять тарифні плани, на які неможливо перейти або ті тарифи, які і так були дорогі.

Подорожчання 2018 від LIfecell

Назва тарифу

було

стало

Зріст (%)

дзвінки всім

50 грн

80 грн

37,5

Лайфхак

119 грн

175 грн

32

хайп

85 грн

100 грн

15

абсолютна свобода

85 грн

115 грн

26

Як в принципі і очікувалося максимальне зростання склав в тарифних планах, в яких і до цієї події не один раз піднімалася абонентська плата. Наприклад в тарифі дзвінки всім абонплата вже змінювалася за останні 4 роки вже тричі.

Що робити?

Проблема в тому, що якщо вам доріг номер lifecell і ви не хочете його змінювати. Те зробити нічого не можна. Тому як на прикладі тарифного плата дзвінки всім можна спробувати його змінити на зроби сам або всією сім’єю підключитися на тариф смарт сім’я. Але це нічого не змінить, тому як платити доведеться майже аналогічну суму. За вищенаведеним посиланням можете ознайомитися з розрахунком обох варіантів.

Якщо ви готові змінити номер вашого телефону

Варіант для дзвінків. Можна знайти пакет пільговий з абонплатою в 25 грн, але це непросто зробити, бо як в продажу вони з’являються рідко.
Варіант для інтернету. Знайти і купити новий стартовий пакет під назвою гігамайнінг.

Офіційне виправдання компанії Lifecell

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector