Переваги міні АТС. Як можна економити?

АТС
Якщо Ви власник компанії, в якій далеко не три людини, які розташовані в одному офісі, то питання телефонного зв’язку між співробітниками стають не тільки незручними, а й дорогими. А в тому випадку якщо ви займаєтеся виробництвом, то безпеку зв’язку стає невід’ємною частиною вашої компанії.

А для тих хто вважає, що установка і покупка міні АТС досить дороге задоволення варто зауважити, що за допомогою найпростішої міні АТС ви зможете економити на номерний базі, на межргородскіх і міжнародних переговорах і звичайно ж кількість операторів з міні АТС можна скоротити до мінімуму.

А для обслуговування такого роду телефонної станції — http://lanfix.ru/obslujivanie_mini_ats Вам достатньо буде найняти компанію співробітник, якої контролюватиме всю роботу АТС, відвідуючи Ваш офіс тільки в разі будь-яких неполадок.

Переваги установки АТС в офісі

  1. Ви можете видати внутрішній номер кожному співробітнику на робоче місце
  2. За допомогою переадресації дзвінків можна перенаправити клієнта на будь-якого співробітника, а за допомогою віртуальної АТС цей співробітник може перебувати навіть в іншому місті або країні і при цьому клієнт навіть знати про це нічого не буде.
  3. Запис всіх вхідних і вихідних дзвінків, як між співробітниками, так і клієнтських дзвінків. Тим самим ви отримуєте практично безкоштовний контроль продажів і контроль співробітників.
  4. Зменшення штату операторів за рахунок багатоканальної лінії і тим самим Ви не втратите ані одного клієнта
  5. Ну і звичайно ж економія на зв’язку, номерний базі. А за рахунок впровадження ip телефонії економія на міжнародних дзвінках під час здійснення дзвінків за кордон.

І це далеко не весь список позитивних моментів, які ви отримаєте після впровадження автоматичної телефонної станції в свою компанію. В основному ми намагалися вказати лише економічну вигоду. Але функціональні боку практично будь-який міні АТС, побічно допоможуть Вам швидше налагодити роботу співробітників і проконтролювати їх роботу. При чому для цього вам буде потрібно тільки телефон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector