Огляд телевізора Samsung UE55H6200 —

огляд сумісного тв 55 дюймів
Телевізор, який потрапив до нас на огляд, займає нішу середнього класу. Раніше у нас вже побували старші і молодші брати цієї моделі і нам є з чим порівнювати. І так приступимо до огляду.

Ця 55 дюймова модель знаходиться на самій нижній планці 6-ий серії від компанії Samsung, але не варто недооцінювати її технічні характеристики. Телевізор оснащений функцією Smart TV, що робить його повноцінним інтернет кінотеатром, а так само вміє відтворювати 3D контент. Ціна коливається в районі 1000 $ і при наявності розпродажів цю модель від компанії Samsung можна знайти набагато дешевше.

Зовнішній вигляд і оснащення

У зовнішньому вигляді ви не знайдете нічого нового, крім хромованою опори, яка гармонує з блискучою рамкою екрану. Розраховувати на стрункість телевізора, на жаль, не доводиться, але бонусом є наявність світлодіодного підсвічування. У телевізорі присутні всі можливі способи під’єднання будь-якої апаратури. Це 4 HDMI, 3 USB, аналогові AV входу, так само присутній оптичний вихід.

Засмутила відсутність у комплекті пульта з сенсорним управлінням. Але той пульт, який поставляється з даною моделлю, цілком зручний і продуманий в розташуванні кнопок управління і досить ергономічний.

Smart TV і програвання відео

Оснащуючи системою Smart TV, компанія Samsung перетворює телевізор в домашній кінотеатр. Відтворення контенту можливе не тільки з інтернету, але і розташованого на USB носіях. Так само в дану модель вбудована можливість використовувати Skype, правда, при окремому придбанні сумісної з даною моделлю телевізора WEB камери. Не забули розробники і можливість використовувати інтернет, за допомогою вбудованого веб браузера. Так що програмне забезпечення не залишить вас розчарованими.

Налаштування зображення і калібрування

Телевізор повністю задовольнить кількістю налаштувань зображення в телевізорі. А чи не самим примхливим або тим, кому просто лінь вникати в тонкощі налаштування кольору зображення існують предустановки на будь-який смак і колір. Але на наш погляд попереднє встановлення кіно (movie) підійде більшості телеглядачів.

Попередня установка Game (гра) зробить передачу кольору найбільш насичену і оптимізовану для любителів комп’ютерних ігор на великий діагоналі. Не варто тільки забувати що затримка в 40мсек не найвидатніша характеристика нижньої лінійки 6-ий серії Samsung.

Якість зображення

На наш погляд картинка, яку ми побачили на телевізорі, виглядає достойно. Що видається рівень чорного 0,04 кд / м і контраст 3000: 1 виводить дану модель в шостій серії в гідного представника телевізорів цієї серії. Присутній невелика втрата контрастності і перехід від чорного в темно-сірий при зміні кута огляду. Цінова політика, на жаль, накладає відбиток на матрицю телевізора. Приємним бонусом для покупця даної марки телевізора буде наявність двох легких 3D очок, які знадобляться для перегляду 3D контенту. Правда якісний і реалістичний перегляд можливий в повністю затемненому приміщенні, так як будь-які відблиски або світло якість картинки роблять для глядача некомфортними. Але в порівнянні з 3d від LG на даному телевізорі якість явно краще, але вартість додаткової пари окулярів також обійдуться недешево — приблизно близько 10-15 доларів.

Купувати чи ні?

Резюмуючи огляд, покупець буде стояти перед складним вибором: купувати чи ні дану марку? На одній шальці терезів лежить вартісна складова, яка дозволяє покупцеві заощадити сімейний бюджет при відносно середніх характеристиках матриці телевізора, з іншого боку, можливо, варто трохи підкоп фінансових коштів і вкласти гроші в більш старшу і якісну модель лінійки шостої серії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector