Налаштування інтернету МТС

вступ

МТС — найбільший оператор в Росії. Немає такого місця, де б про нього не чули. Одна з найбільш затребуваних послуг компанії — мобільний доступ в інтернет в будь-якому місці покриття. Все більше абонентів стають активними користувачами послуги, чому сприяє відмінна якість інтернету і постійно зростаюча зона покриття.

Мобільний інтернет від МТС

Мобільні оператори намагаються створити конкуренцію провайдерам Інтернету

Але для того щоб почати використовувати глобальну мережу, потрібно налаштувати послугу в меню пристрою. У більшості випадків конфігурації вже внесені телефон, але іноді їх доводиться вносити вручну. Багатьох це лякає, але нічого тут складного немає. Читайте, як налаштувати мобільний інтернет МТС на Андроїд і інших мобільних платформах.

автоматичні параметри

Компанія-оператор усіма силами намагається полегшити зусилля клієнтів, максимально автоматизувавши процес. Одна з таких можливостей — автоматичні настройки. Як їх можна отримати?

  • З телефону або планшета, якщо той підтримує таку функцію, відправте повідомлення з вмістом «Internet» на номер +1234.
  • На сторінці сайту МТС http://www.mts.ru/mobil_inet_and_tv/help/settings/settings_phone/ можна замовити настройки, знайшовши свою модель і ввівши номер телефону. Установки можна отримати для більшості відомих моделей. Якщо вашої немає в списку, то зверніться до інструкцій на сторінці.

Отримання автоматичних параметрів

  • Відмінна можливість запросити параметри — скористатися Особистим кабінетом. Якщо ви вже користуєтеся їм, то в розділі «Налаштування» замовте їх собі зручним способом. Якщо ні — зареєструйтеся. Пройшовши по посиланню https://login.mts.ru/amserver/UI/Login, виберіть «Отримати пароль по SMS», додайте номер і введіть отриманий пароль у відповідне поле.

У всіх трьох випадках буде доставлено сервісне повідомлення, яке лише потрібно відкрити на телефоні. Параметри зберігаються і активуються самостійно. Лише в окремих випадках доведеться все робити вручну.

Ручна настройка

Незалежно від платформи, при створенні точки доступу треба прописати наступне:

Ім’я — MTS internet
APN — internet.mts.ru
Логін — mts
Пароль — mts.

Відрізнятися лише буде послідовність дій на кожній платформі.

Ручне введення даних на роутері

Android

На телефоні пройдіть в Настройки — Бездротові мережі — Ще — Мобільна мережа — Точки доступу. Створіть нову і збережіть її на телефоні Андроїд.

Обов’язково вкажіть передачу даних.

iOS

Власники iPhone теж не повинні довго мучитися. У нових версіях iOS пройдіть в Настройки — Стільниковий зв’язок — Мобільні дані — Стільникова мережа передачі даних.

Включення інтернету на iOS

Windows Phone 8

Хоча Microsoft поступово і втрачає мобільний ринок, налагодження інтернету МТС нітрохи не складніше: Налаштування — Точка доступу — «+» для створення нової точки. Після прописки параметрів включите її і передачу даних.

Мобільний модем або роутер

Найкраще купити такий пристрій в фірмовому салоні зв’язку. При першому підключенні модему запускається фірмова утиліта. Всі параметри пропишуться самі після вибору тарифу. Налагодити роутер можна через його веб-інтерфейс. Вся необхідна інформація для доступу вказується в інструкції.

Огляд модему для МТС

Використання телефону в якості модему

Якщо ваш телефон — на Андроїд або iOS, потрібно лише активувати пункт в установках.

андроїд: Налаштування — Бездротові мережі — Ще — Режим модема.

iPhone: Налаштування — Стільниковий зв’язок — Режим модема.

Можливо користуватися в режимі бездротової точки і роздавати інтернет по Wi-Fi, а в режимі USB-модему. У першому випадку вам потрібно буде придумати пароль бездротової мережі. У другому випадку комп’ютер розпізнає підключення як з’єднання по локальній мережі. Ніяких додаткових рухів тіла не буде потрібно.

На завершення

Ви зрозуміли, як налаштовувати мобільний інтернет МТС на телефоні Андроїд і інших платформах? Спершу спробуйте замовити автоматичні установки, і тільки лише при невдалому результаті спроби робіть все вручну.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector