Код помилки 20006 в Фортнайт

Ігровий симулятор виживання Fortnite з’явився відносно недавно — в 2017, але вже встиг завоювати відданих шанувальників. Миру вже відомі подібні онлайн ігри в жанрі королівської битви. У цій кожному гравцеві доводиться в денний час досліджувати відкритий світ і збирати ресурси і інші речі. А вночі починається найцікавіше — полювання (або виживання). Як завжди, все псують збої, які періодично з’являються нізвідки. У цій статті ми розберемо код помилки по номером 20006 в грі Фортнайт.

Причина, по якій не запускається Фортнайт

У переважній більшості випадків появи збою 20006 в Fortnite винен модуль «Антич». Інакше має вигляд його назви англійською — EasyAntiCheat. Він призначений для того, щоб кожен раз при запуску гри перевіряти ваш клієнт на чіти. Це автоматичний спосіб відстежити чітера. Сервера налаштовані таким чином, що додають користувача тільки в тому випадку, якщо цей Антич надасть йому інформацію про чистому клієнті.

Якщо ви спробуєте відключити модуль і увійти в гру, ви також зустрінетеся з кодом цієї помилки в Фортнайт. Тому необхідно подбати про те, щоб при кожному запуску лаунчер він був активним.

Читайте також: Чи не зберігається гра ELEX.

Виправлення помилки з кодом 20006

Для включення «антічита» є кілька способів. Важливо не включити його тільки для одного запуску, а зробити так, щоб він включався кожен раз при кліці по лаунчер Fortnite.

Для цього:

 1. Відкрийте рядок введення. Натисніть одночасно WIN + R.
 2. Введіть в рядку команду «services.msc».
 3. Знайдіть серед служб Windows «EasyAntiCheat».
 4. Натисніть по ній ПКМ і виберіть «Властивості».
 5. Знайдіть в наступному вікні рядок «Тип запуску». Встановіть тут значення «Автоматично».
 6. Натисніть «Підтвердити» і «Ок».
 7. Закрийте всі вікна і спробуйте запустити гру.

Є й інший спосіб це зробити:

 1. Нам потрібно папка, в яку ви встановлювали гру. Відкрийте головну папку (EpicGames \ Fortnite), знайдіть в ній іншу папку «Binaries».
 2. Далі відкрийте «Win64» і «EasyAntiCheat».
 3. Запустіть в останній папці файл з розширенням .exe (швидше за все файл буде називатися EasyAntiCheat_Setup.exe).

  Файл запуску EasyAntiCheat

  Файл запуску EasyAntiCheat

 4. Відкриється невелике вікно, де потрібно натиснути на віконце прямо перед вами і вибрати Fortnite.
 5. Далі натисніть кнопку нижче «Repair Service».
 6. В кінці потрібно натиснути кнопку «Finish».
 7. Закрийте всі вікна і запустіть гру.

У підсумку причина вашої проблеми полягала в самоотключения «Антич». Через що це відбувалося — в цьому потрібно ще розібратися. Цілком можливо, що під час наступного запуску гри Фортнайт ви знову можете зіткнутися зі збоєм 20006. У цьому випадку необхідно перевірити вашу систему на віруси, а також всю систему на пошкодження файлової системи.

Це цікаво: Як пограти Sea of ​​Thieves на ПК.

Інші способи вирішити помилку в Fortnite

У тому випадку, якщо ви знову отримуєте код помилки при запуску гри, проведіть повну перевірку Windows на віруси. Якщо у вашій версії ОС є антивірус — запустіть його і виберіть весь жорсткий диск для перевірки. Після цього скористайтеся додатковим антивірусним програмним забезпеченням. Використовуйте різні режими сканування. Якщо антивіруси нічого не знайшли під час видачі помилки з кодом 20006, скачайте утиліти. Вони можуть бути більш ефективні, ніж стандартні програми.

Після цього зробіть перевірку файлової системи Windows.

 1. Відкрийте командний рядок. Але це потрібно зробити, перебуваючи в облікового запису адміністратора. Виберіть кнопку пуск, в рядку пошуку напишіть «Командний рядок» і в результатах виберіть її ПКМ.
 2. Введіть таку команду: sfc / scannow. Натисніть ENTER.

  Команда для перевірки файлової системи

  Команда для перевірки файлової системи Windows

 3. Дочекайтеся завершення цього процесу. Якщо з вашої файлової системою відбулися деякі збої, ви побачите це за підсумками сканування.

Які ще проблеми можуть виникнути в грі

Ми розглянули практично всі варіанти виправлення збою під номером 20006 в відомій грі сучасності Fortnite. Але тут також зустрічаються і інші помилки, які не дають гравцям насолодитися ігровим процесом.

Розглянемо найчастіші:

 • Помилка з кодом 7 — сервер гри поставив користувача в чергу на вхід. Потік гравців занадто великий. Тут нічого не залишається, як просто почекати.
 • Помилка 6 також говорить нам про те, що від нас нічого не залежить. Потрібно почекати і прийти пізніше;
 • Error AS-1041 — на серверах гри Fortnite ведуться профілактичні роботи. Рішенням тут також буде очікування.
 • IS-0015 — збій при сортуванні небажаних користувачів. Для його вирішення потрібно зайти в папку з грою, знайти в пошуку вікна файл Launcher.manifest і видалити його.
 • WR-0001 — це код означає, що ваш IP-адреса з якоїсь причини заблокований. Рішень кілька. Можна завантажити VPN додатки, які дозволять змінити ваш мережеву адресу і продовжити грати. Можна вирішити і іншими способами. Можливо сталося непорозуміння і при зверненні в підтримку ви зможете переконати видалити ваш IP з чорного списку.

Як можна переконатися з написаного вище, більшість із них вирішуються досить просто. Винятком є, хіба що, помилка під кодом 20006 в грі Фортнайт.

https://youtu.be/Pc5Gj9XscpY

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector