Київстар розмови 2017 вже 35 грн. Дешеві тарифи Київстар

київстар разговоори вже 35 грн
Для тих, хто не користувався тарифним планом київстар розмови — раніше абонплата для даного тарифу в регіоні 2 становила 20 грн на місяць, зараз же 35 грн. 

Почати, мабуть, слід здалеку. Спочатку компанія Лайф підняла абонплату на тариф дзвінки всім з 20 до 40 грн, аналогічно поступила і компанія Водафон піднявши абонентську плату до 35 грн в тарифі лайт +. Ну і звичайно ж компанія Київстар з досить непоганим тарифів для дзвінків всередині мережі також підтримала дане подорожчання. А саме встановивши однакову абонплату для всіх регіонів в Україні для тарифу Київстар розмови на рівні — 35 грн.

З цієї причини можна сказати, що найдешевший тарифний план, на який можна зараз перейти буде вам обходитися в 35 грн на місяць і при цьому абсолютно неважливо будете ви розмовляти чи ні.

Вартість послуг в тарифі Київстар розмови

було

Стало (на березень 2017)

абонплата

20 грн

35 грн

Дзвінки всередині мережі

Безлім

Безлім

Дзвінки на інші мобільні

30 хвилин

30 хвилин

Інтернет

50 мегабайт за 5 грн

аналогічно

смс

50 смс за 1 грн на добу

аналогічно

замість висновку

На відміну від компанії Водафон і Лайфсел, київстарівці пішли ще далі вони «тупо» підняли абонплату, не змінивши і не додавши жодної послуги. Якщо порівнювати точно такий же пакет Водафон під назвою лайт +, то ми отримаємо за 35 грн ще й 500 мегабайт інтернету і ті ж безлімітні дзвінки всередині мережі та 30 хвилин на інші мобільні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector