Київстар як дізнатися подивитися свій номер

київстар свій номер як дізнатися
Якщо ви не знаєте або не пам’ятаєте номер, який тільки що вставили в свій телефон. Або просто не хочете запам’ятовувати цей номер. А це може статися в разі рідкісного використання конкретного номера, то є кілька способів дізнатися свій номер.

1. Спосіб дізнатися номер

Як правило, номер телефону записаний на внутрішній пам’яті сім карти і за допомогою меню телефону ви можете знайти цей запис. Для андроїд смартфонів в меню необхідно вибрати — «інструменти сім карти». Для звичайних телефонів знайти меню мій номер.

2. Спосіб, що надається оператором Київстар

Буває так, що номер, записаний на внутрішній пам’яті сім карти неправильний або взагалі був знищений. Для цього оператор Київстар створив ussd запит виду: * 161 #. Після відправки, якого Вам не телефон прийде push повідомлення з Вашим номером.

3. Спосіб

Даний спосіб є найпростішим і логічно зрозумілим — це зателефонувати кому або з цього номера і на іншому кінці прочитати відповідний номер. Якщо кількість грошей на рахунку недостатньо для здійснення дзвінка, то абонента, якому прийде повідомлення: «Абонент намагався до Вас додзвонитися».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector