Канали знайомств в Telegram

«Telegram» відрізняє від інших месенджерів своєрідний підхід до організації спілкування. Основна ідея полягає в наступному — ми не просто входимо, як це прийнято скрізь, в чат, а потім шукаємо, хто нам цікавий. Тут прямо протилежний порядок — вже є групи за інтересами, і ми приєднується до них. Ось такий вхід в групу і контакти в ній і називаються каналом знайомств в «телеграм».

Канали знайомств в Telegram

Особливості

Іншими словами, канали — не що інше, як чати, які мають функції масової розсилки. Цим інструментом може бути блог відомого людини, стрічка з будь-якою інформацією, тематична група.

Головна особливість полягає в тому, що цей ресурс тільки для читання (записи — вже для його творця), допускається хіба що ділитися публікаціями в ньому з іншими користувачами «Telegram».

Серед інших особливостей також відзначаємо, що немає можливості:

 • відповісти кому-небудь;
 • послати лайк;
 • висловити коментар.

Головною відмінністю обміну повідомленнями в «Telegram» є боти як засіб організації всього листування.

Управління ботами відбувається за допомогою команд, розташованих праворуч від текстового вікна перегляду сторінок Інтернету.

організація

Розрізняються канали фінансуються державою або приватні.

Публічний канал найпростіше знайти за допомогою вбудованого в додаток пошуку, можна також знайти посилання в Мережі і перейти по ній. Пошук пропонує безліч каналів за темами або по географії положення. Далі потрібно тільки вибрати необхідне пропозицію.

Для доступу до приватного обміну потрібне спеціальне запрошення його учасника або отримання тимчасової посилання на такий канал. Система пошуку такої ресурс не знаходить.

Розмова може відбуватися анонімно — коли конкретний партнер знайдений, подальше налагодження контактів можна продовжити в особистому листуванні.

За час роботи програми вже сформувалася ціла бібліотека найбільш популярних пошукових роботів:

 • @matchmaker_bot — тут можна конкретизувати мету знайомства;

  Канал знайомств @matchmaker_bot

  Канал @matchmaker_bot

 • @ Flirt2_bot — тут з’являється можливість використання особистих фото;

  Канал знайомств @ flirt2_bot

  Канал @ flirt2_bot

 • @hotorbot — часто використовується для складання особистої анкети;

  Канал знайомств @hotorbot

  Канал @hotorbot

 • @srachbot — вибір співрозмовника відбувається абсолютно випадковим чином, причому розмова можна припинити в будь-який момент, просто вибравши іншого.

  Канал знайомств @srachbot

  Канал @srachbot

«Telegram» славиться своєю суперсекретної ведення всього листування. Ця підвищена захист не обійшла стороною і описуваний інструмент. Серед засобів захисту:

 1. Коли вибирається користувач звичайним натисканням на його імені, інші не можуть ні приєднатися, ні тим більше прочитати. Для залучення в бесіду декількох користувачів треба створювати групу. На кількість осіб в групі є обмеження, але воно дуже велике — 5000.
 2. Переписка в групі також доступна тільки її учасникам.
 3. Вступити в групу можна тільки на запрошення її учасника.
 4. Для вступу в групу можна створити тимчасову посилання на неї. Але створення посилання — прерогатива її адміністратора.
 5. У додатку є так звані супергрупи. Її створення відбувається зі звичайної групи шляхом її перетворення в «супер» в настройках.
 6. Дані про всю листуванні в каналі зберігаються на серверах «Telegram» в закодованому вигляді. Таким чином, доступ будь-якому користувачу до історії ведення переговорів завжди під рукою і з будь-якого пристрою.
 7. Для підвищеної безпеки додаток має «секретні чати». У них повідомлення зберігаються тільки на гаджетах учасників чату. Видалення повідомлень з усіх пристроїв відбувається через певний самим користувачем проміжок часу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector