Якісні і продуктивні відеореєстратори —


Безумовно, відеореєстратор сьогодні має велике значення на дорозі. Він дозволяє зберегти дуже важливу інформацію, що в майбутньому може виявитися доленосним. На які ж відеореєстратори варто звернути свою увагу? Розглянемо їх.

Трійка кращих моделей відеореєстраторів

Xiaomi Yi WiFi DVR — це реєстратор з середньої цінової категорії, але по парамеров і якістю виконання перевершує багато іменитих бренди. Аксесуар краще тих що згадані нижче практично за всіма параметрами: скляний об’єктив, кут огляду в 165 градусів, запис відео з роздільною здатністю 1920 × 1080, Full HD і датчик удару, а ще підтримка Wi-Fi, потужний процесор, що дозволяє знімати в 60 fps, і карта пам’яті в 64 ГБ. Детальні характеристики і ціни на дані девайс можна знайти на сторінці інструкції до Yi пристроїв магазину xiaomi.ua


Як зрозуміло з назви реєстратор здійснює велика китайська компанія Xiaomi, відома своїми планшетами і смартфонами. Фірма існує досить тривалий час і вже встигла заробити репутацію компанії, що поставляє якісні продукти на світовий ринок, своїм ім’ям вона дорожить, бо виробляє надійні товари.

Перевагами моделі є якісне відео при будь-якому освітленні, кут огляду, що перевищує 150 градусів, і наявність Wi-Fi. Недолік — це малий час автономної роботи і не адаптованість до роботи з особами, які не володіють китайською мовою, так звана функція ADAS видає постійні збої.

Intego VX-295


Intego VX-295
— це один з кращих реєстраторів в своїй категорії. Модель бюджетна, але її властивості від цього не страждають. Запис відео в 1280 × 720 при підтримці HD 720p дуже позитивно позначається на якості. Присутня можливість встановити карту пам’яті з об’ємом до 32 ГБ, а з приємних особливостей — це екран діагоналлю 2.4 », встановлений на задній частині камери, що робить перегляд відзнятого матеріалу вкрай зручним.

Виробником реєстратора є компанія Intego, що створює автоаксесуари вже більше 15 років, продукти даної фірми надійні, а ціни гнучкі.

Перевагами моделі є дешевизна, якість зйомки і зручність в налаштуванні. Мінуси — зниження кута огляду під час запису в 720p і мимовільне включення і виключення пристрою при невстановленої карті пам’яті.

Street Storm CVR-N9510S PRO

Street Storm CVR-N9510S PRO — реєстратор з елітного сегмента. Володіє досить високою ціною, але повністю їй відповідає. Оптика зі скла, кут огляду в 155 градусів, якісне зображення, відсутність расфокусировки через наявність стабілізатора. Full HD відео, яке зручно дивитися на екрані діагоналлю 2.7 », запис в дозволі 1280 × 720 в 60 fps або 1920 × 1080 в 30 fps і датчик удару, який попередить про виникнення небезпечного моменту.

Street Strom — торговий знак, що включає в себе різні автоаксесуари. Продукція відома своїм стильним дизайном, прийнятною ціною і високою якістю.

Перевагами даної серії моделей є зображення високої чіткості, потужний процесор, зручне меню, підтримка HD 1080p, а також датчик удару і оптичний стабілізатор. Недолік — це слабкий акумулятор.

Найякіснішим і продуктивним відеореєстратором 2017 року визначено можна вважати Street Storm CVR-N9510S PRO. Першокласний дизайн, компактний розмір, великий і зручний функціонал, можливість вести запис вночі, потужний процесор — ось що відрізняє його. На тлі таких переваг слабка батарея вже не здається істотним недоліком.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector